EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Зимові поїздки

(1/20) > >>

Erazel I-st:
Вот і випав перший сніг. Якщо він буде ще пададати то є пропозиція рванути в ліс і поганяти по засніженим просторам Тернополя. Або поустроювати дріфт. Як ви до цього ставитесь?

Cyrax:
Можна-можна..
Але я мін. в суботу виїду, посеред тижня нема часу...

Erazel I-st:
Та напевно і я теж в суботу аж. Бо з Роботи аж півсьомої приходжу. Темно блін. Головне щоб до суботи сніг не потопився. а ще краще щоб ще нападав.
 З.І. То я напевно сніг визвав. своєю вчорашньою поїздкою. Точніше навіть не самою поїздкою, а своїм прикидом. Вот природа і рішила щоб я незря так їздив і дала відповідну погоду. ВАчора ганяв закутаний у скафандр по самі вуха. Затянутий від ніг до голови(на голові балаклава, фулл і маска на очі). Дивилось прикольно. У мене аже одні туристи на площі спитали де тут у нас змагання по мотокросу  :D.

Cyrax:
Ги :), а маску за кілько тугриків купив? Бо і мені тре, а то на холоді всі очі як скло будуть після поїздки на байку)  :D

От якраз нарешті руки дойшли веліка зібрати:) То вже нетерпиться випробувати нову сінгл-саморучко-систему 8)
Ще кажуть в зимі вона показує найкращі результати, бо нема чому забрудняватись і скрепіти після снігу - отже буде ще в мене драйв-тест ) ;D

Erazel I-st:
Неповіриш, взяв маску силіконову по 3 грн на базарі. Таку використовують коли працюють на верстатах або  болгаркою. Дизайн може трохи й хромає, зате свою функцію виконує і коштує у 100!!!!  ;D раз меньше. Реально в 100, бо нормальна маска 300 грн

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version