EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Зимові поїздки

<< < (2/20) > >>

Erazel I-st:
О, знову сніг падає. Може він хоч так до суботи нападає  :), щоб було почому поноситися. Ех, знову в Івачів б рвонути.

yge 06:
Вчора в сніг поіхав на роботу, а назад в ночі по слякоті додому.Грязний був гірше чем чортяка,але поіздка в сніг мені сподобалась,а ще з моїми тормозами то взагалі пісец.Сьогодні дав байку віддихнути,тай болота на дорозі дуже багато.

Erazel I-st:
Блін, погодка фіговата. Все потопилось і сонце - топить болото. Може хоч до вечора асфальт підсохне, щоб можна було по місту поганяти.

Erazel I-st:
тільки що приїхав на роботу велосипедом. Я так поняв вночі був мороз. Бо всі калюжі вкриті льодом. Ще й сніжок легенькаий падав.
 А прикольно їздити по тих калюжах. Тормозиш заднім і пішо-о-о-ов в розворот під 90 градусів. Правда із-за цього чуть в мініаварію не попав. Іду собі спокійно, а перед мною їде пацаньонок років 12 на якомусь ардісі. Ну думаю обгоню собі зліва і все. А цей кадр взяв і різко звернув вліво, причому мене не бачучи. Я по тормозах, але ж слизькувато - мене й понесло на на нього. Таких очей я ще ніколи не бачив. Їдеш собі спокійно, а тут у тебе щось ззаді врізається. Причому вигляду страшного(я був у балаклаві, фуллі, ще й на руках мої "металічні" рукавиці). пацанчик напевно дого буде з жахом пао ночах прокидатися.

yge 06:
Bidna  dutuna puvno vkakalas vid gahy.BY-GA-GA

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version