Мандрівки > Звіти

Карпати

<< < (2/4) > >>

Стечкин:
08.07.17
спав від душі - встав вже по 11.
проїхав від с.Довге до  Хуста, а потім до найближчого за Хустом с.Сокирниця - просто щоб було де намет поставити.
по дорозі мав трафунок - викарабкався за Довгим на кийсь підйом, на самому перевалі стояла скамійка. я на ту скамійку всівся і почав водою відпиватися. але самійка ніяк не була закріплена, і я кувиркнувся через ту скамійку спиною вперед напару з велом в якусь яму.
добре шо шию не  звернув.
доки витягував ровер на підйом-перевал заіхало ще двоє велотуристів і почали спостерігати за цікавими моїми вправами. один зі Львова, інший по його словах з Нідерландів, але навпрочуд добре із"яснявся польскою.

в Хусті зустрів велотуристів з Кропивницького (Кировограда)


до Солотвино вирішив їхати електричкою - там доволі вузька і перевантажена авто дорога
оскільки найближча електричка зранку виїхав з Хуста і поставив намет за с.Сокирниця


53 км

Стечкин:
09.07.17

виявилося шо до Солотвино електрички не ходять, лише до Тересви.
кондуктор в поїзді дуже погано на мене дивився і сказав платити за вел.
я сказав шо заплачую
точно не памятаю скільки, десь до 10 грн, але кондуктор відразу до мене подобрішав.
я так розумію, шо він взяв повну віартість квитка.
це єдиний раз за всю поїздку я платив в елекктричці - я інвалід і проїзд безкоштовний.

в центрі Солотвино пообідав в ресторані - раніше там була піццерія, потім кафе, тепер вже ресторан.
особливо сподобав надпис мовою окупантів "открыто"


ще фото з дороги



центр Європи в с.Ділове




вже за Діловим знайшов таке місце для ночівлі
там з тим проблема - між горами тече Тиса, паралельно до неї шосе і залізниця, і всі рівні ділянки заняті приватними будинками




55 км



Стечкин:
10.07.17
дорога перед Раховом


Кваси
в тому чудовому місці мені приперло, отже притулив ровер до тої таблички шо на фото, вийшов на берег Тиси і здійснив акт дефекацї
коли вже витяг ровер на дорогу зі свого подвір"я вибігла представниця аборигенів і почала дуже голосно репетувати типа "нема чого тут на кемпінг вставати"
я щиро побажав їй конкретних сексуальних здобутків - "пішла ти на хуй, пізда немита!" і в такий спосіб завершив спілкування з соціально активним місцевим електоратом


зустрів велотуристів з Белорусі, вони були на Говерлі і котили на Рахів.

десь в 2004 році коли ще мав трохи здоров"я за день проїхав від Білина (це село починається відразу як закінчується Рахів) до с.Лука     - ізлучина Дністра і ночував в лісі вже в Тернопільській області. і це при тому шо цілий день йшов ощ і був зустрічний вітер.

Яблуницький перевал



вже коли з"їхав з перевала в Татарів почався досить сильний дощ і одночасно світило сонце
перечікував на зупинці




ночував на турбазі "Загадка Карпат" просто навпроти поворота на Ворохту
помився в душі, відіспався
таке враження шо я там був єдиний клієнт - та турбаза існує в основому за рахунок туристів шо зимою приїзжають кататися на Буковелі
68 км

sergyjko:
микуличин 10.07, певно одну і ту саму веселку бчили просто з різних сторін

Стечкин:
мабуть шо так )
там же натуральний мегаполіс - від Яремчи до виїзду на Яблуницький перевал йдуть один за одним  Микуличн і Татарів - проміжку між ними нема

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version