Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - malecha

Сторінок: 1 ... 7 8 [9]
121
як на мене, найкраща реклама - сусід сусідові. От Ви розказуєте "їдете і бачите велисопедистів"...Значить треба зупинитися, познайомитися...А то люди з розвитком глобальної мережі навчилися кращіше кнопати, як говорити...Хоча реклама у вигляді наклейок то тоже гарно - але людське око не встигне навести свій приціл на наклейку, прочитати її і відкласти в памяті, хіба коли вєлік стоятиме. Я, для прикладу, дізналася про сайт від знайомого, катаючись, і те він сказав дуже гарно: не запамтяовуй назву сайту чи форуму, а просто заходиш на пошук, вводиш "шприха" і ми перші:).

122
не циркачі, а лицарі:) *kachok*

123
Топільче - це то що гідропарк?
Власне, саме приблизно в цей час спокійно сиділа на лавочці з велисопедом біла фонтану, і абсолютно нічого не бачила. Як таке могло статися, коли там сьогодні гуляло чимало людей в світлу пору доби? Велисопед був без нагляду?

125
корисна інформація, а чи ознайомлені велисопедсти тутка з розділом 6 ПДР? бо щось не знайшла на форумі, якщо обговорювалося, дайте, будь ласка, ссилочку, якщо ж ні, то:

6. ВИМОГИ ДО ВОДІЇВ МОПЕДІВ І ВЕЛОСИПЕДІВ

   6.1. Рухатися по дорозі на мопедах дозволяється особам, які досягли 16-річного, на велосипедах - 14-річного віку. Під час руху  по  дорозі  водій  мопеда  та  пасажир,  якого  він
перевозить, зобов'язані бути в застебнутих мотошоломах.

   Для водіїв мопедів і велосипедів місцевими органами виконавчої влади може бути встановлена картка, в яку заноситься інформація про водія і яку водії мопедів чи велосипедів у такому разі повинні мати при собі.

   6.2. Мопеди і велосипеди повинні бути обладнані звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, ззаду - червоного.

   6.3. Для руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на мопеді необхідно увімкнути освітлення, на велосипеді - ліхтар (фару).

   6.4. Водії мопедів і велосипедів, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
   Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, повинна бути розділена на групи (до 10 велосипедистів у групі) з дистанцією руху між групами 80-100 м.

   6.5. Водії мопедів і велосипедів можуть перевозити лише такі вантажі, які не заважають керувати транспортним засобом і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху.

   6.6. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, водії мопедів і велосипедів зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

   6.7. Водіям мопедів і велосипедів забороняється:
   а) керувати мопедом або велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості - з неувімкненою фарою і заднім ліхтарем на мопеді чи без світлоповертачів на велосипеді;
   б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд є велосипедна доріжка;
   в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);
   г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;
   ґ) їздити не тримаючись за руль та знімати ноги з педалей (підніжок);
   д) перевозити пасажирів на велосипеді, за винятком дітей до 7 років, на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками;
   е) буксирування мопедів і велосипедів;
   є) буксирування причепа, не передбаченого для експлуатації з цими транспортними засобами.

   6.8. Водії мопедів і велосипедів повинні виконувати вимоги інших пунктів цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.

126
бо чую будуть купання ті тій стороні озера  :D.
я ніц проти озера немаю, але в тій грязній калюжі я не купаюся:) во...це раз...а вже якщо би раптом так ся стало, то все таки в купальнику зручніше певно як в шортах :D

127
гм... є дета статистика про то скільки дам на форумі а скільки неДам???
та я про те, що нема в принципі живого спілкування і близького контакту на форумі, це так залізаки. 
І став серйозним, але толку то якщо всі дальше залишились босяками  :)
а це як босяками?

128
а причал - це де? *dontknow*

129
цікава у Вас тут тема розвинулася, але щось всі повідомлення не підтверджують якісь суттєві зміни у світогляді, хіба що невеличке таке бажання щось змінити, правда, не знаю чи можливо тутка, на форумі, вженитися, то треба більше зусиль прикласти, а то мова у вас ніби про женячку, а ніби про розваги, ніц спільного :D

130
і я, і я хочу!!!

131
ідея гарна!  ;)

132
а скільки чоловік збирається? а що це за тусовка -  ви всі знайомі між собою? А хіба немало 3 дня в Карпати та ще й тим "ковбоским" поїздом?

Сторінок: 1 ... 7 8 [9]