Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - malecha

Сторінок: [1] 2 3 ... 9
1
Фото згодом, кріпиться до рами, без шолома (крісло не бити. маю, таке що на багажник кріпиться, то шолом актульний  і нам), ціна символічна.

2
І ми катаємося з навантаженням в кріселку +20 кг)

3
1. А що не було ще Прошови цього року?
2. А про велодень-2017 теж ще теми нема?

4
Цього року нас має бути мінімум 500!!!!
Великі сумніви. аби 200 назбиралося. Минулих років, пригаудється за тиждень до роздавалася реклама, була інформація в місцевих виданнях. Цьогоріч я нічого подібного не бачила.

5
Щось тихо в темі.
І на вулицях тихо.
Як воно буде чи ні?

6
Можливо, і мені вийде.

7
Забави роверові / Re: Велодень 2016
« : 13.04.2016, 21:35:13 »
Як на рахунок карнавального велопробігу?
як на мене, то незручно, некомфортно і зажарко.

8
Забави роверові / Re: Велодень 2016
« : 05.04.2016, 15:56:02 »
про топлесс-велопробіг.
То було з 1 квітням? :)

Я так зрозуміла, що поговорили і все як завжди, наразі.

10
Молодці!!!
Красота, все ще багато знайомих обличь, проте одні чоловічі:) Жіноча стать підводить?

11
Ще оце згадала один "прийом": ну не хоче дружина крутити педалі, крутіть з іншими компаніями, а їй щоразу в детялах розказуйте, де були, як було класно і які ви щалисливі. Є шанси, що "задавить жабка".

12
По даній темі:
Моя думка з даного питання така (маючи досвід "а як заставити чоловіка часто їздити зі мною"):
сама по собі їзда на велосипеді - це не є засобом для схуднення, тут варто брати до уваги і харчування і спосіб життя. Хоча існує, мабуть, вірний стереотип, що велосипед - це як ознака здорового способу життя.
Важливо кататися з радістю, а не з примусу, отримувати задоволення від їзди, маршруту, а не заглядати весь час на спідометр і підраховувати витрачену енергію, то й результат може прийти непомітно.
Чудово, що зараз в нашому місті зявляється можливість прокату, щоб зрозуміти за декілька разів - а чи варто купувати дружині велосипед.
А якшо їзда не приносить задоволення, а лише думку "як схудноти", то навряд чи вона буде регулярною. Треба в неї закохатися, в кожну дрібницю і робити їх для себе все більше і більше: чай в термосі в пізню суху осінь, наприклад, на дальному пляжі, позагаряти в жарке літо десь в Івачеві, приїхавши на велосипеді, підсніжники десь в Прошовій чи Білій ранньою весною, до якоїть бабулі 15 км покрутити за еклогічними кисло-молочними продуками. Та купа задоволення і користі. Треба це бачити, вірити і хотіти. А примус - він тут неефективний. Тут вже життєві принцими віддіграють роль, що я обираю - прогулянку чи компютер "в контактах", морозиво чи персик, мінералку чи колу, компот чи алкоголь, велочипед чи бади. Як на мене, ці принципи є досить важливими при поєднанні двох людей в одну сімю.

Ми вчора зробили першу вилазку з малям на багажнику, маля в захваті!

13
давай я позичу тобі крісло і ти сама спробуєш без теорії)
Дякую, дуже приємно:) тільки крісло ми вже придбали і дитині по квартирі до вподоби, навіть в шльомі. Хотіла почитати за всякі нюанси, типу навантаженя на спину дитини, скільки годин в день, чи не зарано (нам 1,3, 9,5 кг), як рятуватися від комашок, і взагалі а скільки таких "ненормальних". А то пеіадтр на мене трохи скоса глянула і не знайшла відповідь на жодне із питань.

14
Ви оце вибачте за "не в тему", але ніяк не можу знайти тему про їзду на велосипеді з дітьми в кріслі. Здається, колись натрапляла, ткнінь де, будь ласка.

15
І я приєднуюся до такої важливої події в житті Сергія: перш за все, сімейного благополуччя, взаєморозуміння і вміння компромісити, а також покарщувати демографічну ситуацію:)

Сторінок: [1] 2 3 ... 9