Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Sofiii

Сторінок: [1]
1
Дякую, а ви не могли б кинути посилання на магазин і на саму гайку, щоб я могла замовити. В нас спеціалізованих магазинів нема, а їхати за три-дев'ять земель в наш час - дешевше ще один беушний велосипед купити.

2
А ви впевнені, що вам треба саме лофт? Лофт на любителя, на натуру артистичну, схильну до богемного життя. Хоч сам по собі він по своєму красивий. В мене колега кухню робила в цьому стилі, то ми їй кухонного стола замовляли в Арт-Пуф. http://art-puf.com.ua/shop/mebel-loft/stoly-obedennye Там консультанти добре працюють, пояснять, допоможуть підібрати, запропонують різні варіанти. Зрештою колега не ризикнула брати екстравагантного стола, а замовили овального з дерев'яною кришкою. Там нема нічого зайвого, ніяких шухляд-поличок, тому такий стіл вічний.

3
В мене проблема, можливо, комусь і смішна. Купила синочкові на ринку німецького б/у підліткового велосипеда. Я далека від всього цього, сусід допоміг вибрати, проїхався переді мною, все було добре. А десь через місяць гайки від переднього колеса відлетіли й одна загубилася. Я взяла ту, що залишилася, й купила в магазині з запасом такі самі. Коли ж попробувала прикрутити, то не получилося, гайка стає боком. Далі зі слів сусіда, бо я далека. Він сказав, що гайки не рідні, були підібрані більші й прикручені наперекос. Що то гайки на 10, а треба - на 8. Звернулася до колег-чоловіків, ті принесли гайки на 8, але всі вони малі... Тому й згадала про ваш форум, може хтось порадить що, бо вже третій місяць велосипед на приколі, а син  ходить навколо і зітхає. Скоро й сезон закінчиться. Велосипед звичайний, трохи менший від дорослого.

4
І  я навчилася їздити в доволі-таки пізньому віці. Зараз їжджу рідко, проте на велосипеді тримаюсь, не падаю :)

5
Для простого велолюбителя это засложно. У большинства - простой дорожный велосипед. Выезд на природу - уже событие. И пылится это чудо техники в гараже, завидуя автомобилю, который ежедневно отправляется на прогулку.

6
Ровери / Re: Підкажіть за ланцюг
« : 01.10.2017, 15:32:25 »
Дороге задоволення стає велосипед.

7
А я думала, що насос - найпростіше в велосипеді. Качай та й все! А тут такі тонкощі!!!  *No* В мене простенький велосипедний, але я з ним не маю проблем. І син ним постійно користується.

Сторінок: [1]