Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - for you bike

Сторінок: [1]
1
темі ап. стійка в розібраному вигляді

2
1 можна детальніше: Ви про силу яка діє на анкера(дюбеля) чи про силу яка діє на гаки? ( анкер д8мм. стіна бетон, довжина плеча35см) це теорія. на практиці n - кількість кріплень які продані починаючи з вересня минулого року і жодної скарги .
2 велосипед не обовязково має підвішуватись за одну верхню трубу. Велосипед не обовязково має висіти ідеально горизонтально. Якщо велосипед буде висіти з деяким нахилом це не проблема.
3 я так бачу
на цьому фото інше кріплення але утримування гаками таке саме, тут рами з нахилом, плече більше , вага більша . на один анкер менше, але все Ок (стіна не бетон, а цегла )

3
Велокріплення для повсякденого зберігання велосипеду. Винос гаків на кріплені від стіни 35см .Гаки виготовлено з суцільної сталі, витримує 30кг. На гаках є резиновий захист для запобіганню пошкодженя фарби на рамі велосипеду. Може бути в білому або в чорному виконанні.
Замовити можна за тел.0968157966
Вартість 160грн

4
Стійка велосипедна розбірна.Підходить для всіх типів велосипедів і всіх типів рам. Викорисовується для митя, догляду , налаштування і ремонту велосипеду.
Стійка має збільшені опори 60 см які виготовлені з 12мм суцільої сталі. що забезпечує стійкість велосипеду під час ремонту.
Висота самої стійки 60см. Гаки регулються по висоті, по куту нахилу і по відстані від стійки. Мін відстань між гаками 14см максимальна 24см.
На гаках є захистне покритя від пошкоджень.
Місця контакту з підлогою є також захищені.
Доставка можлива Новою Поштою або Укрпоштою.При доставці Укрпоштою доставка БЕЗКОШТОВНА (при оплаті на карту Приват)
вартість 200грн
Замовити можна за тел,0968157966

Сторінок: [1]