Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Avanar

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 25
31
Самий простий варіант на 2-х яким користуюсь, в авто знімаю задню сідушку, туда зі знятими передніми колесами, педалями і деколи кермом в велочехлах ставиться 2 вела, велобаули в багажник, 2 чоловіка спереду.
Але для 3-х це не проходить, тоді треба шукати 4-го і ще одну машину. :)

32
Біля Золочива 1.5 км йшов пішки, бо дорогу засипали граваєм.

Треба було через центр Золочева їхати, а не по об'їзній.

33
В  звязку з відсутністю квитків на поїзда, вирішили добиратись туда і назад власним автотранспортом. Точка старту і фініш буде не з Коломиї, а з Косова, крім того внесені невеликі зміни в маршрут, поки їх 2, ще не визначились яким саме. (обновив 1-й пост).
На 4-х чоловік є 2 авто. Якщо хтось бажає долучитись, треба буде вирішити транспортне питання,

34
Буковина на травневі.
1-3 травня маршрут:

Варіант 1 – Косів – Криворівня – Вигода – Яблониця – Нижній Ялівець – Шепіт – Руська – Берегомет – Вижниця – Буковинські водоспади - Косів.  250 км
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=dyyutajkfudozuxt

Варіант 2 – Косів – Криворівня – Вигода – Яблониця – Нижній Ялівець – Шепіт – Селятин – Усть Путила – Буковинські водоспади – Вижниця - Косів.  210 км
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=uidhpfkzkhopwxza

До Косова своїм автотранспортом. По маршруту буде три перевала,
На перебування в прикордонників  зоні, з собою треба мати український паспорт.
На маршрут є четверо
- Avanar
- Terri
- Юха
- reshpav
Бажаючі долучайтесь , але в звязку з відсутністю квитків на поїзд треба буде вирішити транспортне питання, поки на 4-х чоловік є 2 авто.

35
Велосипедний гумор / Re: Різне
« : 24.03.2015, 21:24:46 »
На рахунокГугл видав ось такі сторінки

http://www.0352.ua/news/769846

http://gn.te.ua/likari-samovilno-zavyshhuvaly-sobi-zarplatu/

Дебілізм звісно повний, але ця фотка фігурує значно раніше - 2007 р., на тернопільському форумі і на сайті турклубу

http://forum.te.ua/showthread.php?t=16363

http://forum.tourclub.te.ua/viewtopic.php?p=476

Для чого було брати для тої статті цю фотку, зовсім не зрозуміло. А взагалі, мабуть це досить визначне місце :)

http://zz.te.ua/v-husyatyn-pryvezly-torbu-smihu/

http://snap.com.ua/ru/travel/velomarshrut-gorodok-dubivka-ivahnivtsi-zakupne-gusyatin-bodnarivka-shidlivtsi-sokirintsi-zhabintsi-maryanivka-orinin-kamyanets-podilskiy
36
Фотка на цю тему вже була

http://img138.imageshack.us/img138/1230/35429568.jpg

Взято звідси http://shpryha.te.ua/index.php/topic,7834.msg57733.html#msg57733

За 2 роки проїхав на ньому десь до 2 тис. км., за межами Тернополя він побував в Косино (Закарпаття), Одеса, Перемишль, Краків. А так я його в основному використовую на базар з'їздити, і собаку по полям поганяти 8-10 км.
Нічого не ломалось і не відвалювалось, змащую тільки на зиму. Зараз допомагаю знайомому збирати такий самий, тільки не на планетарці, а на звичайних перекидках.

37
Чи ти тільки закорковані шампанські пьєш?
Я шампанське взагалі не вживаю, тільки пару ковтків 1 січня зранку, традиція :).

38
а йа мам пу3ир метакси - ще не відкорковував ...

А в мене традиція 1-го зранку, щоб ніхто з родичів і знайомих не смикав на рахунок авто, завези, а потім ще забери, то тільки прокидаюсь, відкриваю шампанське, і роблю 3 великих ковтка, але прямо з пляшки. Рекомендую, дуже розвиває уважність і акуратність  :D.

39
ого, сталь? Моську не хотів? Хоча вона в теперішні часи трохи вартує.

Поділивши 1,13 кг на 300 грн. отримаємо 26,5 грн./ 100 гр. , а тепер порахуй те саме на 560 грамову карбонову вилку, і скажи чесно чи варте воно того? :) , для мене це зайва трата грошей.
Тим паче що вже пізно, вже все зроблено.

40
Але коли входив в поворот з нахилом то частенько педалью задівав землю.
Саме тому тобі це непідходить, а я чесно кажучи навіть не пам'ятаю, коли я останній раз входив в поворот з таким нахилом, щоб для мене цих 2-3 см були настільки критичні. Крім того , пам'ятаю, коли я був ще маленький, мені батько казав, що коли повертаєш, то відповідну педаль треба тримати в горі  :D.

41
Розмовляв з Русланом, передає всім шприхалям привіт. Порівняно з попередніми днями дійсно настала відносна тиша, не луплять з Градів і артилерії, тільки деколи чути стрілецьку зброю. Скільки так протримається невідомо, але хоч це приємно. Всім досить забезпечені, ніби все.

42
1.  Народ, а ви суто по асфальту їздите чи що?
2. Ви ж будете педалями землю рити і камінці ловити. Рама ж не розрахована під такий кліренс.
1. Так, я в основному їзжу по асфальту, а ті декілька км польових доріг чи щебню мені погоди не роблять. Поясню чому, я десь в липні спробував на під'йомі заблокував вилку, перевірити чи дійсно так легше їхати, великої різниці не почув. А потім в листопаді коли її знімав, помітив що вона заблокована  :D. Я 4 місяці проїздив на заблокованій вилці не відчуваючи дискомфорту. Тоді питання а нафіга вона мені при моєму стилі катання.
Крім того, та що стояла важить - 2,82 кг., жорстка - 1,13 кг. різниця в 1,7 кг спереду я думаю буде відчутна.
Коли поїду раз в рік в Карпати по перевалам, тоді може для тої поїздки поставлю цю еластомерну пародію. Висновок- хороші гріпси рулять!
2. Не буде ровер нічого рити, а те що ловив раніше, те і буде. Кліренс "до того" - 27,5 см., "після того" - 25 см., для мене цих 2,5 см не те що не критично, а просто смішно, я через повалені дерева не їзжу. Єдине що при цьому трохи зміниться кут нахилу вилки до асфальту, і від цього можливо керованість. Зроблю - побачу, не такі великі гроші.

43
Ладно, зима довга, щоб та заноза тобі подовше там сиділа, заодно буде про що триндіти, на:

Ти в курсі, що замість лівої вилки треба поставити праву
Якщо робити так як є ось що вийде:
(клацни по зображенню)


Мені таке положення не дуже подобається.

44
Питання закрито. БУшного знайти не вдалось, за комплект до рульової викидати 140 грн. впадло. Вдалось акуратно зняти з амовилки за допомогою ножа, молотка і викрутки.

45
Стечкін, не розводь демагогію. Я не питаю поради, варто міняти амортизаційну вилку на жорстку чи ні, як зміниться кут нахилу вилки при заміні і як це буде впливати на керованість. Я цього добра і цих полємік вже начитався.
В мене на купленій жорсткій вилці нема нижнього упора, а з амо вилки я його збивати не хочу, може ще прийдеться її ставити знову. Тому і питаю може хто має стару або де можна купити. Просто неохота було купляти весь комплект до рульової.

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 25