Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - stylet

Сторінок: [1] 2
1
№ 8. Бакалець Олег / 1985 / смт. В. Березовиця / Гібрид 28"

2
Героям слава!. Дійсно фото передало все. До речі, головний герой фото був отримав повістку, пройшов комісію і на даний час в "режимі очікування" покличуть до війська чи ні. Тому фото досить глибоке у всіх відношеннях.
А було файнезно, подяка організаторам.

3
Бакалець Олег Іванович 1985 р.н. смт В. Березовиця гібрид 28"

Бакалець Леонід Ярославович 1974 р.н. с. Мишковичі МТБ 26"

6
Так і залишається невідомим куда відносяться гібриди?. І існують навіть бажаючі створити команду на "українах", їх взагалі неясно куда.

7
Звіти / Re: 13.06.2013 Покотенька
« : 15.06.2013, 00:15:30 »
Власне за браком часу, то була тіки половина обєктів з тих шо собі намітив. Але добре що встиг побачити це, дійсно було дуже цікаво бути там де ще не був :)
Якщо нічого не завадить то можливо в неділю катну в ту ж сторону з продовженням.

ПееС: взагаліто там було дві "закоханих" парочки просто інша краще замаскувалася, так шо таки сексодром на руїнах аеродрому сільгоспавіації :D

8
Краще відпишусь тут, ато чось в заплановані було понесло.
Приїхав 17:20. Аналогічно пройшов "реабілітаційні" процедури у вигляді: миття себе самого і лахів у пральку, гарячого чайку і розслабону за компом.
Показники:
Пройдений шлях: 136,72 км
Середня швидкість: 17,5 км/год
Час в дорозі: 7год 50хв
Дякую всім за поїздку, в загальному було МЕГА класно, хоч ланцюжок подій ніби намагався чимось завадити, (може то коли збирається 13 учасників комусь одному зразу не їхати :question1:). Але ТАКОГО туману, ТАКОЇ швидкої втрати змащування ланцюга, ТАКИХ сіл "забутих Богом і людьми", ТАКИХ лісових підйомів і ше БІЛЬШИХ даунхільних серпантинів, я не пригадую коли бачив і чи бачив взагалі *hurray*
Перечекали зливу на межі районів під металевим накриттям зі столиком. Вертався через В. Бірки -- Дичків -- Красівку -- Товстолуг -- Кип"ячку, після Кип"яки злапав таку калабаню що намочив ноги але це було ніщо порівняно зі зливою, тай наступні калабані вже були нестрашні :) і чомусь не такі глибокі.

ПееС: ПАМ"ЯТАЙТЕ!!! обгін іншого велосипедиста робити тільки зліва, а на дорогах з великою ямковістю краще відтормозитися а не обганяти. А якщо на поганій дорозі вам все таки цього дуже захотілося то при небезпечному зближенні голосно скажіть ЗЛІВА!!! або СПРАВА!!!  взалежності з якого боку ви опинилися відносно іншого учасника руху, в мому випадку перед Городницею це мене врятувало від  :roverbike:  *overhead* а також  швидше за все одного з учасників, який адекватно відреагував на мій вигук, нажаль забув   перезнайомитись  :(

9
+1 плюс ше обіцялася підключитися "Мишковицька бригада" в кількості біля трьох людей.

10
Є бажання приєднатися, маршрут вельми цікавий. Можливо ше друг буде і також можливо приєднаємся в дорозі. Орієнтовно в пятницю скажу остаточно. ПееС підтримю виїзд біля 6-ї ранку, більший запас часу відносно того як хто їде тай мало чи шо і так само менша спека = більша середня швидкість.

11
Звіти / Re: проїхав за день
« : 12.05.2013, 22:24:03 »
http://www.sports-tracker.com/#/workout/token40k/d91af0r56s5lqekh
катнув перед вечором, польова дорога за Дворіччям втрамбована технікою і котитись по ній приємно, сільські дороги як всюди, відсотків 50 дистанції цілком хорошого покриття
Відстань - 68,9 км
Час в дорозі - 3:23:39
Середня - 20,3 км/год
Максимальна - 51,5 км/год
підйом/спуск 606/598 м
В Людвиківці тобто в Дворіччі не приймали :russian: ? Там якраз сьогодні храмовий празник  :)

12
на острівському чи буцнівському березі?  :)

13
Показники мого міряльника, раніше брехав зара ніби шось ближче до істини:
Проїхав: 104,91 км
Час в русі: 5:52 год
Середня швидкість: 17,9 км/год
Максимальна 56,0 км/год

Проїхалися гарно, вкінці я правда вже "тягу" мав поменше вашої але вона була :)
Самого здивувало як я влетів в той поворот на Кобиловолоки, сам сказав Вані де він а він якось так несподівано зявився, той хлопака шо сидів на тому повороті мабуть такого небачив, шось летить по обочині зі страшним скрипом і в кінці купа пилюки бо занесло :D
Також здивува якийсь "папік" на джипі в Кровінці робив обгін, вискочив на зустрічну перед мною з таким виразом лиця ніби я маю негайно взяти вправо в фосу бо йому бачте вже тре когось обігнати >:("
Фотки Вані скину як появиться, напише звіт, він був зачинщиком вчора ввечері.


14
таки дійсно 12.05  :)

15
+1 на Буданів

Сторінок: [1] 2