Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - MTU

Сторінок: [1] 2 3 ... 5
1
Барахолка / Оренда колеса 24"&
« : 04.12.2020, 13:59:50 »
Потрібно колесо для підстановки на велосипед. Колесо потрібно щоб глянути як виглядатиме такий дизайн.

2
Потрібно колесо 24" переднє для проби. Хочу глянути який вигляд матиме велосипед.

3
Дякую за посилання! Я цього "Всепогодній, тактичний "Аист-М" не бачив.
У мене початково був такий стартовий велосипед. Єдине що мені не подобається відсутність амортизації. З переднім приводом колесо завжди підплигує. Я зараз їжджу на передньому приводі. Тому знаю як воно поводиться на нерівній поверхні.
Я вже майже переробив амортизаційну вилку 26" під колесо 20", тільки залишився токар який мав мені проточити трубу щоб я міг подовжити кермовий шток на 40 мм.
А ця рама просто підвернулася під руки і я бігом її серед ночі взув у 20". Мотор колесо сфотографую пізніше.  Руль вже поставив від "Аист чи Десна"
На рамі від Лелеки я зроблю електро для дружини.

4
У листопаді 2019 бачив свій викрадений велосипед на дамбі.  Я їхав маршруткою, а велосипедист прямував у сторону дружби. Може хтось його зустрічає у тому керунку може передати привіт. Нехай заїде і забере помпу.

5
Вирішив видозмінити або поєднати раму 26" із колесами 20". Причиною цьому послужило те що зараз їжджу на електровелосипеді 26". Рама не амортизує тому проїхавши за день по вул. Глибока і вул. Гайова після моста у бік об'їзної. Спина та інші частини тіла дають про себе знати. 
Розпочинаю проєкт. Тому є деякі стартові фото і відео. Заднє буде мотор колесо. Зараз стоїть проблема із підйомом рами. Педаль у нижньому положенні 25 мм від поверхні на якій стоїть велосипед.

6
вже знайшов варіант.

7
З рамою зачекаємо. Зашприхую колеса і весь комплект зберу.

8
Можна фото побачити?

9
Я маю до аіста
раму, вилку, руль, передню зірку
є практично складений ровер, але як раз хочу розібрати і продати по частинах
067-2080636
Яка вартість?

11
Потрібна рама від складного велосипеда "Аист" "Десна" "Минск". Може Бути велосипед частков розібраний. Головна перевага рама. Раму буду розрізати, тому лаком фарбове покриття несуттєве.
Хочу скласти електровелосипед.

12
Що саме потрібно у поламаному рулі?

14
Маю обід алюмінєвий звичайний. Кількість шприх незнаю. Якщо ще актуально завтра зроблю фото і порахую кількість отворів у ободі. Лежить без діла- подарую(самовивіз із алігатора)

15
Обїзд тереторії нездійснював. Заява була подана. У середу сходжу у відділок і нагадаю про себе. Фото річної давності. У гуглі вияснив що то магазин. Прийдеться частіше навідуватися на новий світ.

Сторінок: [1] 2 3 ... 5