Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Julia

Сторінок: [1]
1
Вчора вроді бачив ровера і власницю коло податковоі ввечері

Дійсно була там)))

2
якшо в далекі далі не їздити - то й вішати ніц не тре -  ровер наче цукерка виглядає :-)Дякую, так приємно)))))))))))))))

3
Багато, хто з присутніх не один раз переплачував гроші за ПОНТИ (Я - не виняток   :o ). Інша справа, що жінки і чоловіки мають трохи різні критерії цих ПОНТІВ. У жінок головний критерій - 'класно виглядає' або 'підходить під колір одягу'. У чоловіків, часто-густо знаходяться аргументи - 'це - за класом вище, тому воно краще'. В більшості випадків, жіночий критерій призводить до меншого марнотрацтва, ніж чоловічий.

На мою думку, якщо велосипед подобається (байдуже чому), тоді на ньому будуть кататися, і це є головне. А, якщо зараз кожний 'профі' розкритикує ту модель велосипеда, тоді у Julia може просто зникнути або зменшитися інтерес до цього ДУЖЕ КЛАСНОГО АКТИВНОГО ВИДУ ВІДПОЧИНКУ.

Велосипед виглядає класно, якщо для дівчини. Ось тільки не бачу, як багажник до рами прикрутити. Багажник - це дуже потрібна річ, навіть для city bike.


Дякую за привітання!))
А на інше відповім, що мабуть ніколи не набридне цей чудесний двоколісний засіб, ні як вид транспорту, ні як розвага, ні як засіб мандрування)))) :)

4
« Reply #7 : 29.08.2013, 23:48:42 »
Цитувати
я свою питав колись - який хочеш ровер?
- жовтий!!!
)

Ця людина мене розуміє!))))
Я, як ви розумієте та сама сестра))) Сказати чесно, я мало розумію, що і  як в тих ровєрах, тому моя задача була вибирати колір, а вже все решта  підбирав брат,  ціна- якість.
Маємо те , що маємо... в кінці кінців, у разі чого, удосконалити свого залізного коня може кожен!)))

Сторінок: [1]