Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - kosmos

Сторінок: [1]
1
Вася чесно тобі скажу робити треба сам бував в таких ситуаціях дуже часто.Але ця система не працює адекватно для простих людей і з твоєї ініціативою нічого не поміняється ти просто розібєшся об байдужість тих людей які мають займатись просто своєю роботою. ПС. Ти хороша людина не марнуй час на завідомо пропащу справу(звісно якщо ти в політику не зібрався) сідай на мтб і до нас в ліса там і рагулів менше і повітря чистіше.Всім добра)

3
Люто плюсую. Гідний проект з непоганою перспективою популяризації всіми нами любиммих змагальгих видовищних дисциплін Мтб.

5
Найактуальнішій проблемі роверистів присвячуеться!
https://www.youtube.com/watch?v=ZYlBT1d_GWo П.с вартий уваги весь канал.

6
Віть ти маєш на увазі їхати до Чорткова своїм ходом?

7
Не даємо темі впасти! ) Хто зареєструвався відгукніться -поїдемо разом, а хто ще в роздумах приєднуйтесь до зареєстрованих.Чортків не так далеко і грошей за реєстрацію не потрібно.Бюджет поїздки мінімальний а спогади і враження таки залишаться. Підтримаємо організаторів це величезна праця.

8
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,10242.msg74885.html#msg74885
Порядний продавець до того ж шприхаль — ціни адекватні.Кота в мішку точно не купиш)

9
Захарова Ірина Остапівна м.Тернопіль МТБ 26"

10
№? Рудакевич Любомир Степанович м.Тернопіль МТБ 26" Категорія Еліта

11
Намба Тен) Захаров Вадим Костянтинович м.Тернопіль МТБ 26"

12
Дякую Ігор! Всьо поправив.)

13
Вот так ганяють наші хлопці http://www.0352.ua/news/458291. Здивували! Буду вболівати тепер і за велотрек багато спортсменів переходять звідти в шоссе. Успіхів легкої ноги і натхнення. Спільнота має знати своїх зірок. Highlights of the UCI Track World Cup Round 3 - Guadalajara, Mexico  змагання на яких він виграв бронзу.Пс таймкод 1:03:00

14
Зацікавила пропозиція. Відпиши в приват як звязатись, де подивитись )

15
Захаров Вадим Костянтинович /м.Тернопіль/1986 р.н/ MTB 26''/Giant ATX pro

Сторінок: [1]