Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - teodor4ik

Сторінок: [1] 2 3 ... 16
1
Видів сьоня машинку гугля с вундервафлею на даху. Спочатку шарилася по баму, потім видів її на Руській.

Такшо готуємось дивитись на вулиці Тернополя в гугельмапсах. Єслі шо, я в таксі СТ між бурячком і бляхарнею.

2
Барахолка / куплю раму до 1000грн.
« : 14.05.2015, 16:50:00 »
26", рост. 13-15"
алю, або лайт залізо. Чугуній не пропонувати.

Чим дешевше, тим краще.

3
Сорока ручна, лагідна, привчена до собачого корму. До лотка привчити не виходе. Сре де попало. По поведінці схожа на кота, але в 3д. Клюється не больно. Зара замахався прибирати, тож літає по вулиці, але як треба, то зловлю (вона ж ручна). 8)

4
В обшем разветка данісла, шо кукуруза за тиждень має бути в самому соку для печення в ватрі. Потому наша задача не прогавити мумент.

Суттєві питання:

1. місце старта
2. напрямок
3. час зборів...

пропозиції по пп
1. Мотор
2. Петриківські дачі, далі ХЗ, буде видно, як варіант кущами на микулинці (я чув шо там є замок).
3. 9,00


Для тих хто не в курсі кукурузної традиції:

Ніхто нікуда не спішить, з маршрутом визначаємось по дорозі, далеко від міста не їдемо, щоби потім не вертатись довго. Середній кукурузний пробіг 70-80 км. Тип велосипеда особливо ролі не грає. Їздять і на шоссерах і на важких підвісах. Оптимально гібрид на широкій гумі чи кантрійний хардтейл

5
Є така тема по Україні: Люди визбирують, в кого який лах де лишився вмирати, його забирають, ремонтують і дарять тим хто собі такої розкоші не може позволити, наприклад по дитбудинкам. Його старість і убогість в такому випадку буде залогом того що його не захапає начальство, вихователі і т.п.

Взагалом чого я це пишу тут... Хочу шоби таке пройшло і в Тернополі. Орієнтовний графік літо/осінь стаскування мотлоху, зима/весна зборка. Роздача на велодні 2014. Орієнтовна к-ть 10-15.

Шо тра до того:

1. Толкового організатора. Я поки почну, шо можу, але всі в курсі який я організатор, тож Думайте хто би міг/хотів.

2. Собсно ровери, для того тра рекламу атракції по інету, фкантактах, по школам/універам. Собсно тра добровольців для розробки флаерків і банерків, люди готові розтаскати, поліпити їх по школам/універам, і промоутери в інеті.

3. З/ч. Частково можна позбирати хлам, шо в кого є. Варто пройтись по майстерням, шоб мусор віддали, шо в них міняють клієнти, вписати з/ч в п.2.

4. Транспорт шоби стаскати мотлох який знайдеться.

5. Місце для того всього (сподіваюсь шо АВТ пробьє по міськраді)

6. Механіки, добровольци. Частину я і сам годен, але не факт шо все потяну.

7. БАБЛО! на недостаючі з/ч, флаєрки.

8. Дані кому, шо і скільки варто віддавати.

Хто шо думає?

Покищо це не чіткий план дій, а оцінка бажання і можливостей.

6
Я сьогодня виявив шо апять відповідаю за фотографії... Па сєму, прошу всіх хто вважає шо має достойні фото на ровері за крайній рік, чи просто хотів би зовидіти певні конкретні знимки, пишіт їх сюда.

Якшо хтото не кине фото зі своєю участю сюдавово, прошу не зображатись жи я не включив їх до списків достойних. А хто кине теж не зображайтесь, бо таке селяві.

7
оплата 100 грн./день щоденно... задача крутити гайки, деякі на 80 і 105  8) таскати/тягати то шо накрутив. можливо прибрати за собом. Але біда є в тому шо тра ше троха думати, в першу чергу над тим шоб не кинути собі на голову тонну-дві заліза.

взагалом є телефон, хто не знає пишіт пееми

ПеС. Алкогол і товово несумісні. Попередній пацик за те і пшов.

8
відбулась... дороги 70-80 км, як кому, сидіти не можу, стояти не можу, мозоль на жоппе, спина ниє... аааатлічно покотався...

трек хтото писав, як виложать розпишу шо до чого... просто зара тєжко... але ми реально їхали по таким дорогам і покриттям про які я і не знав, шо такі бувають. Навіть пара км лісової дороги.

Як більшість тих "доріг" попали взагалі на карту, поняття не маю...

кукурузу їли (принаймні я) сирою... більше їстивного були тіко япка, троха ожини і тиряні сливки.

взагалом виплили з площі в 9.15 радосні і веселі, особливо хто не знав на шо підписався... і правда, шо таке 60-70 км. за день? Попробую пояснити...

перше шо робимо їдемо дворами до епіцентру, і здовж комбайнового до обїзної... як я тішився з воплів шо то не дорога а чорті шо  ::)
далі по стопам першої кукурузи попри карєр, до дубівців... огга, шас... позвонила аеліта і одмовились здибитись в стегниківцях, правда за 3 хвилини получили отбой, а таяк тама ставок, то так і поїхали вперед до "смердючого даунхілу", хто був у першій кукурузі пойме, а для решти уточню, шо внизу була ферма, і коли ти злетів щасливий з доооовгої крутої горки, то наверх тра крутити в жуткому смороді гімна... далі доперли до йозера, перепочили, хто хтів покупались, порішили шо далі дороги нема і тра повертати в стегниківці і таки попасти в дубівці.
В дубівцях ми рішили покинути "трассу" і поїхати на добриводи, але рішили їх минати боком до хомівки, бо з них далі дороги не було... зачалась справжня развлекуха... поперше підйом по селу, далі лісова дорога, просто хренові дороги і апогей - крупні каменюки. Там же найшовся старий садок з яблуками і виявилась втрата телефона еразелом...

далі буде тут же...

9
Майбутні / на моря
« : 23.07.2012, 21:54:06 »
планую податись до моря.

по мотивам тоговово: http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6306.0.html

але ну її нафіх ту молдаванію і старт в могильові-подільському, шоби зря не мотати кілометрів. Одеса-Іллічівськ по бажанню трудящих. Як на мене краще на кароліно-бугаз сразу здовж лиману, і далі на південь, по Бесарабії до ізмаїлу... темп матрасно-раслабонний від пляжу до пляжу... відстань дето 600-700 км.
планую вписатись в 2 тижні :angel: тобто середньоденний пробіг до 50 км. шоб не портити відпочинок напрягами. Якшо десь особо запре, станем на день...

дороги планується небагато, а от стежок, пляжів і полів поболе... бо ашфальт уже задрав...

орієнтовний трек http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cwjzmaccpnwsucpe ...
перші 300 км вверх вниз шотопесец на 4-5 днів стане, і решта 300 на 7 днів +дорога туда-назад... якшо ше троха часу лишиться можна по території поблукати...

в часі планую старт дето в 20х числах серпня, шоб назад вертатись вже в вересні, коли поменшає туристів в поїздах... Якшо хтось ше не вибрав отпусків подумайте, може варто так відпочити?

10
ДТП / Ледь не получив по писку...
« : 15.07.2012, 17:27:22 »
Мізансцена: перехід біля зупинки в р-ні 9ї бурси.
Перехожу з женою дорогу, зліва пацик став, справа тормозить помалу, якийто олень на білому сітроені ВО 5358 АН облітає того шо став справа і мало не по ногам летить собі... Я тим часом, допивши ше перед тим, водичку йду с пляшкою в руках, зараня примітивши смітничок з іншого боку... Не знаю шо то було, страх, рефлекс, чи просто дурь, кіко мав злоровля влиіпив тою пляшкою по машині, вроде ніц не побив, але бахнуло на всю вулицю гідно... Хлоп тормозить і бачу вочі в нього недобрі. Взагалом маршрутка дуже по суті якраз причалила... Думав хлопа попусте... Неа, так і їхав за маршруткою поки я не вийшов... До того часу в мене одреналін троха упав, да і в них, тому максимально роблячи вигляд шо я все поняв і, тіпа, каюсь таки не получив по писку.

11
Вітальня / вітам вахіса
« : 04.07.2012, 22:55:04 »
а з чим вітаю не скажу, лишу ту честь йому, але повірте шо вітати є з чим  *party*

такшо приєднуйтесь, вітайте і головне... дописуйте в кінці: "я тоже так хочу!"

12


звіти з попередніх кукуруз:
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,1459.0.html
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,3548.0.html
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6174.0.html

як завжди куда і нашо їдем поняття немаю, пропонуєм напрямок...

мій варіант: можна почати з гаїв шевченкіських, рушити в сторону стегниківців(перекусь) і шукати звідти дорогу в івачів шоби сполоснутись під вечір.

ПиСи... взагалі розробка маршруту передує об'явленню поїздки в зовсім іншій темі, але в кукурузі відсутність маршруту і зміна цілей з орієнтирами, відбувається вплоть до знаку "Тернопіль" по дорозі .

13
Здоров'я / шото розхрустівся.
« : 21.06.2012, 11:39:52 »
вчора вечером, їдучи додому, довго шукав, шо ж то в районі каретки так хрустить... поки перебирав варіанти, замітив шо хрустить не ровер, а я... точніше стопи... я хз, вроде ніц мені не є, але якто стрьомно... хрустіти почав після таскання купи мішків на 10й поверх.

в кого які ідеї шо з тим робити і чи треба... варіант введення смазки шпіцом не пропонувати. *No*

14
по Україні досить розповсюджене таке явище як велоквести, маю на меті спробувати провести шось подібне на наших теренах.

Зазвичай квести проводять в місті вночі, таяк менше трафіку і пішоходів, загальний кілометраж квесту 20-40км, радіус 3-5км. час 3-4 години. Упор на завдання/логіку, а не тупо на гонки. Команди 3-4 чол., на біду 2. Завдання різні: пошукові, логічні, фотоохота, загадки з підказками і т.д.

Прошу думок населення по цьому питанню:
хто би приймав участь
хто би поміг зорганізувати
хто шо думає по поводу

я планую 7-8 червня поїхати в Луцьк подивитись живцем на організацію і піднабратись опиту, вивчити граблі. Хтось би поїхав за компанію (гром. транспортом)?

15
Маю кікадесят примірників ПДР від "велокраїни", роздам бажаючим. Якшо хтось має друзів і знайомих які їздять без башні, візьміть їм, якшо мене не знайдете, то зо 30 шт. я лишив в Спорт+... Решту планую взяти з собою на дивогонку для тих шо учасників шо постарші... шо лишиться дозатаскаю в тойже Спорт+.

Від конторки шо їх друкувала поступила пропозиція замовити собі ше тиражик за гроші. Може варто пошукати спонсорів на 3-5 000 і пороздавати в школах 8-9 класи? Антон Гайців не підібьєш на таку провокацію з 1го вересня?

Сторінок: [1] 2 3 ... 16