Тема: стежками тернопільщини 05.07.2009  (Прочитано 8802 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 06.07.2009, 10:07:55 »
учасники:

андріціо
анрі
вувузанго
еразель
теодор4ік
capone
Юрка
здибанка відбулась зранку біля церкви, де всі крім еразеля повдівали шоломи і направили стопи до найближчого магазину за запасами рідини, ковбаси, пива...

  З повними рюкзаками і щаливими лицями бригада, хто на чому(3гібрида,4мтб), рушила від магазину і майже одразу покинула місто в напрямку Гаїв Шеченківських... Надії цифрового анрі на побиття світового рекорду швидкості на дорогах з твердим покриттям пропали сразу за Гаями, разом з тим самим покриттям. З гаїв ми поперли грунтовою дорогою, якої на картах нема, до Чистилівського карєру. І на першому ж спуску ми зазнали гіркоти перших втрат... правда на цей раз тільки часу, після чого хто мав захист повдягали його, бо стало страшно... За карєром звернули на то шо і дорогою то назвати просто страшно. Хто мав міцніші нерви і дурнішу голову їхали решта хто водив, хто носив ровери помежі болот і калабань і так 4-5 км. На учаску відрізнився еразель, який провірив глиибину болота(не знаю як він туда попав і шо робив бо рванув вперед фоткати), і я спливши по болоту заднім колесом в калабаню (по результатам емпіричних досліджень дно тверде, глибина 15-20см). Було жалко дивитись на Анрі якому Еразель порадив брати гібрида, а не МТБ...
   Щасливий момент для даунхілерів настав!!! в результаті борсань в болотах виїхали на великого горба, з якого вела шикарна(після попереднього) грунтовка з гравієм... Спуск був довгим і веселим(по карті перепад висот десь 60-80м). Не знаю як хто, а я коли вже прилетів задумався над питанням нашо я так летів на тонких колесах і без захисту, хоча по загальному рішенню порішили шо ті болота були варті того спуску. Правда дальше в всіх настала естетична травма, позаяк підїжджаючи до Стегниківців проминули ферму біля якої так немилосердно смерділо, що якби ще в когось лишився неперетравлений сніданок, його би всерівно не лишилось. далі спуск по селу до дороги де від нас відстав Анрі і поїхав в пошуках трасси на Тернопіль, а ми рештою пбигади посунули до ставка в лісочок, пити пиво і жарити ковбаси...
    Після перерви на обід, значно повеселівша толпа, з новими силами радісно ломанула в сторону траси, і не спотусившись асфальтом погребли в сторону Чернихівців. На цій стежці я умудрився зарити ровер в конкретне багно(див.фото), як показала практика МТБ його пройшли без проблем. В селі поповнили запаси води в доброї бабці і в неї ж вияснили дорогу надалі. Село запамяталось хорошим слаломом по грубому гравію поміж машин, як не впав досі не знаю. Звідти дорога завела в Охримівці, не знаю кому як, а мені вона сподобалась, хоч і горбата зате можна розігнатись по хорошому покриттю. Коли стояли на роззвилці і думали куда податись, мене поперло покататись по кукурузі, наслідки не забарились, добре що земля мягка. В охримівцях я як нормальний сусанін завів колонну в поля на стежки де давно не ступала нога людини, а то що це дорога було ясно по тому що тут росла трава, а не культурні рослини. зрештою попали в місце похоже на базу свободи зі сталкера, тільки тошо аномалій не було, якіто вагончики, трупи машин та іншої сг техніки, зомбі зі своєю собакою... Зрештою звідти вже і вирулили на дорогу яка була нанесена на карту і вела до Охримовець(Охримівців?) хоч грунт, але сухий і втоптаний...
     в Охримівцях вже почався який не який асфальт, і там же наішовся магазин де відбулась заправка морозивом. Далі знайшлася вода в джерелі, біля якого построїли капличку і по поводу неділі там тусувались бабульки... Не знаю шо їх так зачепило, але по факту моєї появи вони почали молитися значно активніше... Далі вже було малоцікаво, асфальтом на Чернилів, Ступки, Смиківці і вздовж аеропорта додому..
    ровери біли помиті на автомийці, де охоронець не одразу поняв шо нас сюда занесло, певно ровера там перший раз побачив. Як показала практика, ровера так мити можна, але треба його потім одразу перемащувати, бо під тиском облітає не тільки болото, але й уся смазка. Жертв і травм не було, техніка вроде лишилась ціла (хіба царапин добавилось). По собі чую шо на сонці згорів і перегрівся, за решту не скажу, але думаю шо з ними те саме... Технічних данних не скажу бо не мав компутера. На майбутнє скажу шо варто в такі покотеньки брати жпс.


фото з маршруту...
http://img179.imageshack.us/gal.php?g=1000980.jpg
« Останнє редагування: 08.07.2009, 09:18:31 від teodor4ik »

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 06.07.2009, 10:25:06 »
Алкорайдери :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 06.07.2009, 10:40:36 »
Ось викладаю пару своїх фоток з поїздки


P.S. Тед, ти сліпа сволоч. Я тему створив ще в 9 ранку.зараз я витер вже її, щоб не дублювати звіти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 06.07.2009, 11:29:31 »
Шкода шо в мене не получилось вискачити з вами...
Але з іншої сторони може і не шкода  :laugh:

ЗІ А шо в Теда сталось із шортами? Одразу згадав старий анекдот про те шо "то не від страху а від лютої ненавісті..."  :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 06.07.2009, 11:52:13 »
Шкода шо в мене не получилось вискачити з вами...
Але з іншої сторони може і не шкода  :laugh:

ЗІ А шо в Теда сталось із шортами? Одразу згадав старий анекдот про те шо "то не від страху а від лютої ненавісті..."  :)
да не я дома провірив, то таки болото. :P а вот не поїхав зря! Катались, як на матрасах, середня швидкість до 15км.год, всього дета 50 км. з переривами на "покурити" і на поковбаситись... Загальний час десь 7 годин, з них в дорозі 3.5...

Данні неперевірені, хто знає уточніть.

А вот з тим шо спочатку було запостив в короткометражки, то я лоханувся... і намахав порядних матрасників шо поїдем без напряга...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #5 : 06.07.2009, 12:04:12 »
Ґґґ... Класно відірвалися. Судячи із розповіді і світлин. Веселі ви люди.
По ходу стало цікаво, чисто гіпотетично, як би ви подужали 2-3-денку в 200-300 км із таким темпом і з таким режимом харчування і дозавправок у дорозі :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 06.07.2009, 12:16:02 »
Триденка не по таких дорогах проходить.
Якби проходила по таких самих дорогах то б її організатора просто лінчували.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 06.07.2009, 12:16:21 »
По ходу стало цікаво, чисто гіпотетично, як би ви подужали 2-3-денку в 200-300 км із таким темпом і з таким режимом харчування і дозавправок у дорозі :)
Я би навіть і не повівся би на таку подорож (виходячи із свохї фізичних можливостей)...
Для мене сотня км в так званому матрасному темпі ще терпимо, хоча хто зна, потрібно спробувати...
Можливо ресурсів в організмі більше ніж мені здається...  *hurray*

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 06.07.2009, 12:26:14 »
По ходу стало цікаво, чисто гіпотетично, як би ви подужали 2-3-денку в 200-300 км із таким темпом і з таким режимом харчування і дозавправок у дорозі :)

я би не поїхав нізащо в триденку!!!  *No*

я вчора ввечері подумав, то ж тільки 53 км і я здох(правда покриття не асфальтове було як в трихденках). що ж буде коли проїхати 100 км/день, а після цього ввечері немитим спати в палатці + "казанкове" харчування ....   неааааааааа.  то не для мене!   *heat*

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 06.07.2009, 12:34:24 »
Триденка не по таких дорогах проходить.
Якби проходила по таких самих дорогах то б її організатора просто лінчували.

а чо ідея прикольна... нада продумати... я вчора чув історію про чела, шо так стежками до Кременця і назад відкатав...

Дописано : 06.07.2009, 12:54:47
А шо в Теда сталось із шортами? Одразу згадав старий анекдот про те шо "то не від страху а від лютої ненавісті..."  :)
я інший анекдот по поводу згадав, але він довги тому ключові фрази викладу... гастарбайтери іван і теодор на кориду сходили, ну і кричать: "тореодор", той і вийшов на сцену, бик за ним... кару кругів нарізали бик впав і встіну насмерть... іван і каже "яле ти пацан, я би всрався від страху"... а ти думаєш на чому бик послизнувся?...
« Останнє редагування: 06.07.2009, 12:54:47 від teodor4ik »

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 06.07.2009, 14:33:47 »
Тед!!!
Давай фото викладай, або хоча б в приват дай лінк де скачати...
Кажуть люди шо там "жир" :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 06.07.2009, 14:40:36 »
Тед!!!
Давай фото викладай, або хоча б в приват дай лінк де скачати...
Кажуть люди шо там "жир" :)
там не жир, там грязь... викину вечерком з дому... там дета шт. 200 а тут швидкість до задніци... і ваапще на було проїхатись все би сам пощупав... :P

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #12 : 06.07.2009, 23:13:55 »
Ну багатоденки не лише на самому асфальті відбуваються. Є різні (просто дуже різні) етапи.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 06.07.2009, 23:52:21 »
Ґґґ... Класно відірвалися. Судячи із розповіді і світлин. Веселі ви люди.
По ходу стало цікаво, чисто гіпотетично, як би ви подужали 2-3-денку в 200-300 км із таким темпом і з таким режимом харчування і дозавправок у дорозі :)


так.. почнем по пунктам...
1. я всіх попередив шо ми матрасимо...
2. задача стояла витягти тих кого якраз многоденкою не витянеш...
3. не всі з витянутих є гонщиками...
4. організації як такої не було...
5. ніхто нікуда не спішив, катались в кайф...
6. ровери були мяко кажужи різні (там де МТБ їхали, чекали мене поки я знайду брод і навпаки, на вершині я стояв і чекав поки мтбшники доповзуть)
7. таяк я запропонував проїхатись, то автоматом вперше виїхав і сразу став організатором (еразелю респект, взяв на себе 80% роботи).
8. покриття не располагало до гонок.(там 1 фотка є де я зльоту влетів в болото).
9. їхали хто як хтів (приклад вигляд в кінці мого ровера і ровера еразлея, якшо я шукав болото шоб його перемісити, то він старано його обносив...)
10. хлебнути води з фляги на ходу не вдавалось, бо руля пускати фактично не було де, да і фляги були не у всіх (див пп3,6).

можу теоретично предположити шо я би пройшов 200-300км з огляду того, що якби не опіки і тепловий удар, то чую себе огірком, тобто я дійсно відпочив. :) Правда випив води сьогодня немеряно і дальше палить.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 08.07.2009, 00:30:43 »
http://img268.imageshack.us/gal.php?g=1000898lsu.jpg

пара фоток шо встиг...
« Останнє редагування: 08.07.2009, 01:42:31 від teodor4ik »