Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Sergii

Сторінок: [1]
1
 :D Я не хвастаюсь і заздрити мені нічого!!! :nono:
Вел купив у циган за 75 гривень. Як Ви бачите він стилізований під класику. Новітня технологія тормозіння (правий або лівий ножний тормоз...в крайньому випадку катапультування). На ньому з легкістю мож перевезти три мішка картоплі. Він не продається ні за які гроші і не сподівайтесь!!! :laugh:

2
Файне відео :)  :laugh:... та щей замки в Невицьке, Мукачево та Збаражі як бонус дивились. Шкода назви головних водоспадів не підписали.  *dontknow*

3
Маршрути / Re: Маршрут від Sergii
« : 24.11.2011, 03:49:00 »
Доктор teodor4ik, я там виклав трохи додаткової інфи як і просив. Пізніше може ще що підкину по цьому маршруту. Коли будемо видвигати маршрут на конкурс кращий з найкращих?? 8)

4
Оголошення / Re: Роупджампінг
« : 23.11.2011, 22:29:28 »
Чесно кажучи після стрибків з парашютом роупджампінг вже не конає... На парашуті - летиш, а на мотузці наче хробак підвішений. Мене не торкнуло! *No*

5
Маршрути / Re: Маршрут від Sergii
« : 23.11.2011, 20:38:33 »
Ескузі муа за кіпіш! Та якщо уважніше розглянути мою аматорську карту, то можна побачити половину принад маршруту. Й можна зрозуміти , що через кожні 20-40 км маршруту зустрічається щось цікаве (скелі -4 масива , печера, водопади- 4 штуки, гірські озерця, закинуті собори або руїни замку). А в тих маршрутах, що Ви навели цікаві лише одна-два обєкта.  Якщо я викладу весь матеріал поїздки (все вариво борщу) то вийде маленька книжечка...а того й так повно в неті , достатьньо по черзі вбити в пошук міста та села виведені синіми буквами на карті. Кожному різні борщі до смаку й можливо комусь не всі інгредієнти з мого будуть до вподоби.  Я не збираюсь організовувати загальну поїзку, так як прийдеться враховувати капризи та заморочки кожного з учасників. Я просто як варіант пропонуюю схемку маршрута, а кому цікаво ний розвивають його під себе.
П.С.:Ще раз вибачаюсь, якщо щось з мого написаного було не коректно , або грубо.

6
Маршрути / Re: Маршрут від Sergii
« : 18.11.2011, 22:44:41 »
Мародери? :o То до чого?   *No* Звісно , що Україну та її туристичні шляхи ніхто не приватизовував.
Дійсно декілька населених пунктів та стежок з мого маршруту десь переплітаються з вашими наведеними ссилками.
Але всі ті хто катали ті маршрути дуже погано знають прикарпаття, тому багато де втрачали час на непотрібні кілометри.
Ний звучить як реклама ...мені поБую! - мінімум монотонності на асфальті та забитих туристами курортних міст і максимум природніх красот та історичних памяток)
Тому за той же час в дорозі я побачу в декілька разів більше цікавого... Ну кому що... або тупо тиснути на педальки для накачки ікор і нічого крім корів не бачити, а кому щей туризмом для душі.
А за ссилочки дякую - трохи цікавого й корисного для себе помітив. Переносьте тему хоч на...:%*:?*(:%0 ЦЕНЗУРА  !!!  ЦЕНЗУРА !!! :?%:?*?.... а ще не забудьте що... :?*?()) ?:?* ;:
Якби тобі популярно пояснити?...надіюсь слідуючу аналогію ти зрозумієш! Якщо взяти всі ті маршрути, що Ви навели і десятки інших і подібно спиртовій перегонці все це очистити від лишніх домішок, а потім помістити в дубову бочку і зачекати пару десятків років - вийде мій суперміцний витриманий здоровим глуздом коньячний веломаршрут!!!

За підтримку вельми дякую... :) Ще метал не скоро знімуть та на велику відчуваю себе краще ніж на землі) Просто тре перегрузки не бажані :nono:

7
Маршрути / Маршрут від Sergii
« : 17.11.2011, 02:43:08 »
Всим привіт! :)
Планував здійснити його в цьому році, але по необачності трохи "поламав" себе... і поки відновлю форму буде зима >:(.
Побачивши, що багато хто зацікавився моїм маршрутом я виклав більше інформації та карт які важко відрити в інтернеті. Тому пишіть питання, скарги та пропозиції

Діапазон кілометражу: 350-400.
Максимум днів : 4 (+час на дорогу поїздом)
Найкращий час: кінець травня (мінімальні опади, відносно тепло та квітуча весна)
Співвідношення підйом\спуск : фіфті\фіфті
Ночівля: спальники+палатка, при дуже поганій погоді - у сільських жителів
Цей маршрут є реверсним і напрям необхідно обирати в залежності від розкладу поїздів (тобто врахувати, щоб прибували вранці , а їхали до дому вночі). Наприклад, мені зручно приїхати в Ів-Фр.обл., а їхати до дому з Льв.обл.
Опис:
Прибуваю на поїзді в Галич: руїни Галицького замку, територія заповідника,храм святого Пантелеймона 12ст(знаходиться в с. Шевченкове, в 7 кілометрах на захід від Галича у місті впадіння до Дністра річки Лімниці) , церква Різдва Христового 13-18ст., Успенська церква 16 ст. , музей культури прикарпаття під відкритим небом та багато іншого…залишки печерних монастирів та фортифікаційних споруд… Про всі храми та замки можна прочитати тут: http://castles.com.ua/stanislav.html
З Галича до Більшівців якісна траса 8 км.
Більшівці: Костел Кармелітів заснованого 1624 р.(бароковий стиль)
Б. -> К. : 4 км погана асфальтівка
Кукільники: закинутий Костел18 ст. з цікавими фресками, але в дуже плачевному стані(((
Назад до Івано-Франківська: історичний центр міста… тут багато можна писати та подивитись, але на довго задержуватись там не планую
З Ів-Фр.-ка по відмінній трасі через Богородчани (зиркнути на Монастир домініканців) до Надвірної
Далі дорога селами також в нормі (навіть ходять маршрутки) 15 км:  Надвірна   ->    Пнів (Руїни пнівького замку ) -> Пасічна ->  Букове (мальовнича долина потоку Бухтівецького водопаду, дивіться фоти в неті)
Повернення назад через села ( :question1:!!!!згідно карти автомобільних доріг має бути нормальна грунтівка, але я на собі не перевіряв!!!!карту мож відкрити трохи нижче :question1:): Пасічне, Битків, Бабче, Маркове, Манява (цікаве – Манявський скит і Манявський водоспад  14-метровий!!зображення загугліть, а інфа про нього на цьому класному сайті  http://castles.com.ua/?maniava), Рожнятов, Брошнів-Осада,Болехів.
З Болехова до Скель Довбуша (популярний відрізок для туристів - дивіться карту). Далі до села Труханів. Від нього в напрямку Сколе є маршрут для пішоходів точно, а от на велах ( :question1:!!!!) напевно не завжди зручно крутити буде((… тому тут прийдеться імпровізувати. Але то варто зусиль,бо багато цікавого: Водоспад Камянка, Гірське озеро, Печера в яку мож залізти й без спеціальної оснастки, «Каньйон» - ущелина(глибина до 5 метрів, ширина –до 7 метрів. + «Кратер» - де добре влаштувати ночівлю в палатці. Якщо погана погода треба буде їхати в Сколе.
Через села Дубина та Корчин їдемо ще до одного водоспаду Гуркало, далі ще трохи проїхати й скеля та печера Довбуша. Урицькі скелі , де також є місця для ночівлі дикарем. Державний історико-культурний заповідник «Тустань» і описувати не тре.
Через Східницю та Борислав приємною і колоритною дорогою їхати в село Івана Франка (Нагуєвичі), щоб подивитись Франкову стежку  http://vorobus.com/2010/08/zapovidnyk-nagujevychi.html  , але кого вона не цікавить може й не робити цей гак,а поїхати відразу на пряму до Дрогобича.
Дрогобич: Думаю писати про загальну архітектуру та колоритні будівлі не варто, але скажу , що дуже приємно проїхатись бруківкою та подивитись на все однією картинкою.Сторінок: [1]