Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - user_bhagavan

Сторінок: [1]
2
Справді треба враховувати проблеми Кслібеса. Але не обовязково пертись на поїзді кудась щоб покатати. мона і для різноманіття планувати ближчі і малі маршрути. + мені здається що Славко не катає кожного разу тому маршрути на 150 км мона теж ключити.

Зомбі правду каже - памятаю тіки два маршрути, не спланованих Зомбі і про які йшлася мова на Шприсі. Також варто брати до уваги новачків як часом до нас приєднуються - мені перший раз було і до теребовлі далеко їхати....тому є обставини, є реалії, є побажання і пропозиції.... тому і обговорюємо...

Плануючи дальні маршрути без допоміжного транспорту нам не обійтися. Або так і доведеться товктися в нашій пісочниці тернопільського району і прилеглих сіл.

3
п.с. форум глючний! після кожного допису мене викидає на вибір тем. Чого не залишати користувача в тій темі де він здіснив допис?
і чого знаки питання перейменувало на "не зрозуміло"

Форум глючний тому що його ніхто не любить. Як тіки його хтось полюбить - він одразу добріший стане і не буде тебе викидати кожного разу в вибір теми :) особливо він втішиться коли ти зайдеш в настройки свого профілю і виставиш "повертатися в тему після відповіді" а також, по бажанню увімкнеш відображення ворми швидкої відповіді. тоді сторінка взагалі перевантажуватись не буде.. теоретично... скажеш потім чи помогло, бо ви ж знаєте як нам важливі ваші відгуки і побажання, шановні наші користувачі, компаньойони і колєги :). Дякую за відгук.

Знаки питання - так тіки три знаки підряд воно перейменовує на НеЗрозуміло... бо то дійсно незрозуміло навіщо стіки знаків питання :) (Проблема з смайлами - колись вирішимо :) )

П.С. в профілі також є можливість змінити тему - мені чесно кажучи ця вже починає не подобатись - якась кострубата... чи нє?

Сторінок: [1]