Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Paraska

Сторінок: [1]
1
Купила минулого року для дочки велосипед. Їй майже 5 років. Декілька разів навернулася з нього, тепер ні під яким предлогом сідати на нього не хоче. Боїться нових стусанів. Шо робити? Хто з таким мав справу?

2
Хочу поділитися приємною новиною.
Довгий час шукала варіанти для дитячого крісла, бо дочка не хотіла кататися сама зовсім.
Поки на на цьому застопорилася, моя няня і її син навчила дочку кататися на велосипеді свого сина, бо в нас велосипеда не було.
Я в шоці, дочка стала іздити! Купила ій бомбезний велосипед, тепер катається, не доженеш:)

3
Дякую всим за відповіді та рекомендації. Довго думала та вирішила поки не купляти. Шукаю поки на барахолках звичайне сидіння радянського типу на раму, гадаю це кращий варіант.

4
дякую за відповіді!
Не гадала, що у велоприцепів така вартість... Нажаль для мене це дуже дорого, я стільки навіть не заробляю :(.  Буду шукати більш дешеві варіанти.

5
Щодо привчання дитини до велосипеду - найкращий такий:
http://static1.squarespace.com/static/52ff8428e4b05667bf11d0c5/549b05b7e4b0df7687195aec/549b05b8e4b029881ef55135/1419445744076/balance-bike.jpg?format=500w
начання їзді на такому біговелі відбувається інтуітивно , фактично без сторонньої допомоги. Після біговелу дітям дуже просто пересісти на двохкоілсний за один день (без етапу триколісних і двоколісних із додатковими колесами)

Для сумісних поїздок із дітьми найкращий варіант, Але трохи дорогий
http://redkiteprayer.com/wp-content/uploads/2014/05/IMG_3046.jpg
Дешевший 
http://www.butterfield.com/wp-content/uploads/2012/07/tandem.jpg

Справа не в тому, що дочці важко навчитися, а в тому, що нема бажання. Неодноразово саджала її на велосипедики ії друзів, навіть на трьох-колісних кататися не хоче. А на велосипеді іздиди удвох для мене актуально, та більш зручно під час подорожі чи прогулянки.
Сподобався ваш "дешевий" варіант :) чи ви його бачили у продажу? я гадала, що таке можна лише за кордоном прикупити... :)

6
Так, згодна, дочка вже виросла, купляти в такому віці для дитини дуже дивно з одного поглду. Вся справа в тому, що дочка не хоче мати свій велосипед. Я навіть не знаю як можна перевозити ії без дитячого крісла. Як зафіксувати ії. Як їздять ваші діти старші за 5 років?

7
дякую, подивилася на ціни http://veloplaneta.com.ua/catalog/accessories/?order=ordering&sort=DESC&proizvoditeli-aksessyari=bellelli дорогувато. Чи можете порекомендувати щось більш підходяще за нижчою ціною? Хоча мабудь краще таки б/в купляти?

8
підскажіть, будь-ласка, на яку вагу розраховано дитяче крісло? Чи можна саджати дитину віком 4 роки (висока досить дівчинка) з вагою 17 кг?

9
Шукаю дитяче крісло для велосипеду. Дочці 4 роки, важить біля 17 кг. Хтось може порекомендувати якесь добротне?

Сторінок: [1]