Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - switch

Сторінок: [1] 2 3 ... 32
1
понятно, матимем на увазі.
ну півоти я вже купив на олх. питання зняте.

2
Півоти на раму, М10 різьба.
Хто не в курсі - півот це штир, на який вішають я ві-брейк.
І да - нагадайте но, де ви всі тепер тусите. Вайбер, фейсбук?

4
Я не сумнівався, що Стєчкін зацінить :)

5
хотів би приміряти, чи стане на таку вилку мотор-колесо. бо судячи з ілюстрацій інтернета - штани в неї трохи виступають всередину від дропаутів. в моїй нинішній (теж 28 ноги) мені прийшлось підпилювати їх, бо мотор має буквально 2 мм зазор від дропаута.

нічого в вилці міняти не потрібно - просто зняти колесо ваше, і приміняти моє. 2 хвилини часу. з мене снікерс :)

6
ладно, якщо ніц не знайду - то може і прийду до тебе.
фотку скинь, бо якщо купляти - то треба стан таки бачити :)

7
Питання певно в першу чергу до Стєчкіна, але може ще в кого є.
Угробив свою вилку маніпуляціями з електромотором. Зараз в пошуках чогось нормального, правда поки що нічого в діапазоні до 3 штук не підверталось, а попереду травневі - сімейну покатушку катнути б хотілось.
То думаю, може якщо в кого валяється якась стара вилка, ригідна чи аморт, яка більш-менш купи тримається - дайте покористуватись з місяць :)
двіжок на неї обіцяю не ставити.
треба під ві-брейк. з мене п-у-з-и-р (якого милого форум міняє на сідничний мяз??? :) ) (біленької чи микулинецького з пабу "бровар") :)

8
най тут побуде :)

9
Звіти / Re: Карпати
« : 28.01.2019, 17:30:23 »
Фото-хостинг ти фіговий вибра просто, дядьку.
Так як форум шприхи скажем чесно сильно підупав в відвідуваності і звіт твій мабуть давно не переглядали - то "ай-фоткі" рішили, що не затребувані вони вже, і судячи з усього видалили твої фото з своєї бази.
спробуй на piccy.info перезалити, вони ніби обіцяють пожиттєвий хостинг...

10
чото дивно якось з тим сірим.
на максимальній яскравості заливка світлом досить широка, певно найкраща з тесту, а на мінімальній - якась маленька плямка по центру.
я щось не зрозумів чесно кажучи як він світить - вузьким пучком чи широким.
собі теж би вже щось новіше взяв...

Сова мені здається по яскравості не сильно програє, але заливка ширша. мене просто в цих ліхтариках напрягає, що бачиш лише перед собою, почуваєшся ніби в шорах. В місті чи на дорозі пофігу, в лісі досить неприємно :)

11
гальма на стяжках????

ПС: а сфоткай, як передачі ззаду пристроїв? в мене колєга на роботі їздить на такого типу ардісі - раптом захоче проапгрейдити :) за скільки би йому зробив такого апгрейда?
але з гальмами треба щось думати.

12
там мабуть Ізя десь недалеко був і вас як магнітом потягло до нього...
а чого він в болоті лежав то?

13
Як Ви ловили ту блискавку? :)
я колись бавився - то ставив малу малу діафрагму і ісо, щоб витримка була подовше і періодично давав спуск. раз на двадцятий ловив блискавку.
ще може получилось би на ручній витримці (BULB) типу.
а нещодавно читав, як це робять "професійні" "мисливці на блискавки" - так там спеціальна примочка, яка фіксує спалах блискавки і відразу дає команду на спуск.

14
Здублюю тему з тернопільського форума: http://forum.te.ua/showthread.php?p=2733665#post2733665

Марку таку ніколи і не зустрічав, то якщо побачите - зверніть увагу.
Номер власника: О67282849З
Цитувати
На момент викрадення на ньому була бутилочка лаймового кольору найк, ручки лаймові, насос чорний і кріплення бутилочки лаймового кольору

15
та власне що мене цікавить  як відрізнити оригінал від китаю... якість того китаю мені оскільки-поскільки. не хотілось би за бу переклюк віддати стільки, за скільки його купили новий на алі.
не зміг знайти детальних фото срама з короткою лапою, але на всіх, які бачив, напис "1:1 Athenuation" йде в 1 рядок, а на китацеві - в 2.
+ на тих фото що бачив напис "1:1 Athenuation ratio", а на китайцеві "ratio" "не вліз", але там лапи довші і місця більше а тут коротка.

Сторінок: [1] 2 3 ... 32