Тема: Передній перемикач швидкостей  (Прочитано 3281 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Olesb

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 03.09.2014, 23:36:56 »
Панове, доброго вам вечора. У мене з"явилася проблема ,спробую коротко описати ситуацію яка склалася: коли їду на свому велосипеді по не рівній дорозі,точніше бездоріжжю, то чую як бьється ланцюг і видає жахливі звуки, щоб позбутися цього я купив неопреновий захист пера,та і краска там стерлся,думав ,що ланцюг б"є по перу і від цього ці звуки,але коли я поставив захист,то ці звуки не повністю припинились,а частково, і тоді я зрозумів,що я постійно катаюсь на понижених передачах і такі звуки ланцюг видає коли вдаряється по передньому перемикачу передач,не їздить на понижених -це не варіант,тому панове порадьте ,що зробити ,бо дратує за чортиків.



Дякую за увагу.Надіюсь я доступно пояснив)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 04.09.2014, 00:33:09 »
фото ЗАДНЬОГО перемикача.

дай фото всього ланцюга, бо є підозра шо спереду тоже на малій зірці  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Olesb

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 04.09.2014, 00:39:35 »
фото ЗАДНЬОГО перемикача.

дай фото всього ланцюга, бо є підозра шо спереду тоже на малій зірці  :)

Фото заднього,бо показував модель, думав ,що будуть поради по регулюванню його.
 
Так,там маленька зірка стоїться) Звичка в мене їздить на передачі від 4 до 6 ,на інші не часто перекидаюся)

Звук жахливий >:D , сьогодні їздив на середній зірці ( спереду) ,то з захистом брязкіт притих ,але ж це не вихід(

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 04.09.2014, 00:58:54 »
неправильні передачі вибрані того і товче, малі зірки не дають натягу, то і бовтається, + перекос ланцюга, але то не так страшно в твоєму випадку  :D

спереду мала зірка має бути ззаді з великими, середня з середніми і велика передня з малими задніми.
пошукай правила переключення.

ну і перекидка передня може зависоко стоїть трохи
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Olesb

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 04.09.2014, 01:21:07 »
Друже,будь ласка поясни більш детальніше, бо я насправді мало ,що зрозумів.... *No*

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 04.09.2014, 09:50:22 »
Він мав на увазі, що передній перемикач (перекидка) стоїть занадто високо на трубі, в результаті чого ланцюг бється об рамку перемикача.
На мою думку:
1 - треба правилльно виставити передній перемикач (детальні інструкції в інтернеті є)
2 - перевірити, чи правильна довжина ланцюга (інструкція теж є в інтернеті, один з варіантів - поставити на найбільшу спереду і найменшу ззаду і подивитись на лапку заднього перемикача - вона має стояти вертикально вниз. якщо відходить назад - ланцюг задовгий)
3 - правильно використовувати передачі і не лінуватись перемикати передні зірки. Якщо скажем трансмісія 3х8, то з найменшою зіркою варто використовувати десь до 5 зірки ззаду, якщо вже дійшло до 5 скажем. Діапазони передач все рівно перекриваються, тому грубо 1-5 і 2-3 - це однакове навантаження на ноги, а ланцюг і зірки почувають себе краще.
Перша передня зірка на МТБ взагалі повинна використовувтаись для їзди на затяжних підйомах.