Тема: Педалі  (Прочитано 8674 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« : 27.09.2013, 02:24:24 »
Вирішив зробити невеличкий огляд педальок Wellgo M138.  Зараз такі стоять на червоному ровері.  http://www.chainreactioncycles.com/ua/ru/wellgo-cnc-m138-flat-pedals/rp-prod52882
 Ціна. Не дешеві, а в загальному середня.
 На вигляд зовсім не агресивні, але коли жінка перший раз їхала на зібраному ровері найперше що було відмічено, це те, що педалі вхопили її за кросівки. Потім і сам переконався - ногу тримають відмінно, фішка скоріш за все у двох крайніх шипах, доречі, ноги не друть. Хочу відмітити наявність світлоповертачів
 З моменту купівлі найбільше цікавило що в них в середині. Але почну з практичної перевірки ваги. Магнієва платформа дає непоганий результат...

 

 Далі взявся за розборку. Тут справа заштопорилась на кілька днів. Попри немаленький арсенал інструменту, нічого підходящого не знайшов. Не допоміг і базар з єпіцентром. Надія була лише на магазинчик який знаходиться на Подільській, там продають різний дорогий інструмент. І звичайно ж там було саме те що потрібно.
 Довга, тонкостінна головка на 9...

 

 Розібрав!

 

 Зовнішня сторона - пром...
 

 

 Внутрішня сторона - втулка ковзання...



 Чесно кажучи не довіряю (покищо) я тим втулкам, хоч і зібрано на них дууже багато педалей, а там побачим.



 
 

 
« Останнє редагування: 31.03.2014, 15:11:55 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 27.09.2013, 10:08:57 »
Вітя-а що сталось з педальками??І де цей магазин,що на Подільській?(думаю хто не знаэ,то буде корисно).

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 27.09.2013, 10:17:55 »
Чесно кажучи не довіряю (покищо) я тим втулкам, хоч і зібрано на них дууже багато педалей, а там побачим.
У мене педалі подібної конструкції, там ще є резинове кільце (де внутрішня сторона) - пилезахисник. Педалі дуже тихенькі і плавно крутять. Розбираю та змащую кожні ~1000 km. Ключ брав у малої від дитячого (типу "зайчик") велосипеда.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 27.09.2013, 10:38:38 »
Вітя-а що сталось з педальками??І де цей магазин,що на Подільській?(думаю хто не знаэ,то буде корисно).

  З педальками поки-що все добре, створив тему просто, для загального розвитку в технічному плані. Досить багата людей думають що вони на двох промах.
  А магазинчик знаходиться на початку вулиці з правої сторони, він там один пропустити буде важко.

 
У мене педалі подібної конструкції, там ще є резинове кільце (де внутрішня сторона) - пилезахисник.
 
  Так і є, якраз той пильник добре видно на двох фото що вище.

Педалі дуже тихенькі і плавно крутять. Розбираю та змащую кожні ~1000 km.

 А на твоїх немає такого болтика під малесеньку шестигранку? З моїми ще ключик в комплекті йшов. Напевне його відкручуєш і смазку туди якось шприцом заганяєш.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 27.09.2013, 10:48:14 »
Дякую.І ця шестигранка маленька(отвір)-для рідкого мастила,на втулках э такі(вінтажні шосейні).

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.04.2014, 21:26:29 »
Привіт шановні шприхалі. Опишу і свій горе-досвід з експлуатації нових педалей. Отже педалі Syun-LP B-893B Наразі реальних фото виложити не можу, тому покажу ті, що є на сайті продавця -
На перший погляд педалі нормальні, після встановлення в ровер, відразу відчув різницю відносно старих пластмасових педалей, ноги тримають досить непогано.
короткий опис:
  • стальні шипи
  • алюмінієвий корпус
  • насипні підшипники
  • розмір робочої площини 9х10см
  • вага пари - 380 грам

Десь місяць назад я купив ці педальки... хотів зекономити, тому купив і впав мій вибір саме на них. Заплатив 150 грн. педальки прийшли, на вигляд нічо так, крутяться. Вчепив в нові шатуни. Проїздив чуть більше тижня, в основному тільки на роботу і до дому, без екстріму, поволі, потихенько. І тут чую.. щолк-щолк-щолк-щолк - з кожним оборотом шатунів. Вдома розібрав, а там 1 шарик підшипника вискочив з свого місця і застряг між педалею і конусною гайкою, ну думаю нічого страшного. Розібрав, почистив, зібрав - ніби все нормально, не видає посторонніх звуків, крутиться нормально. Ще за місяць ситуація повторюється, їхав з баму від своїх батьків по дорозі ліва педаля відпадає. Я в шоці, водії зглядаються як на придурка. Підібрав педальку, закрутив(виявилось там конусна гайка трохи сильніше затягнулася((сама по собі, від кручення педаль >:D )) і педаля заштопорилась і відкрутилась. Вдома чуть послабив гайку - ніби все добре. І от настав сьогоднішній день. Їду з ватри до магазину що Вітя порадив, доїхав трохи вище від рогатки, не доїхавши пару метрів до мосту, і тут чую щолк-щолк-щолк і педалю заклинило!! Виявилось що знову пару кульок підшипника вискочило зі свого гнізда і застрягли між гайкою і корпусом педалі.....  Так як всіх необхідних інструменті при собі не було, прийшлось акуратно педальку крутити в другу сторону, для того, щоб хоч вона просто крутилась.., цього домогтись не получилось. От така історія, як то кажуть - скупий платить двічі! поволік за собою ровер аж в Березовицю. 

P.S. Здається я второпав в чому основна проблема. Коли розібрав ліву педаль, то виявилось, що шайба, між конусною гайкою і звичайною гайкою, деформована, тобто вона не виконувала ту ціль, яку би повинна була виконувати, а саме запобігати прокрученю конусної гайки, коли закручується зверху звичайна гайка. Ота проста гайка при закручені, прокручувала і саму конусну гайку, тому і конусна гайка не сиділа на одному місцю, що і призвело до вищесказаних подій. Та шайба взагалі ніби з якогось мягенького алюмінію. В другій педалі ситуація похожа, щоправда шайба ще не сильно деформована, тому вона поки що не прокручується на вісі педалі. Як буду мати час, то попробую в магазинах пошукати такі шайби і відразу хоча би з 10 кульок підшипника(хоча таке малоймовірно, кульки дуже маленькі) Є ще один варіант, можна замовити такі шарики в продавця, якого я купляв педалі, кульки він може відправити безкоштовно, тільки я повинен оплатити доставку..
« Останнє редагування: 16.04.2014, 21:29:37 від mix_g »

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 02.05.2014, 18:07:18 »
ось така історія  :D





А нові педальки на промах, які недавно купив, поки що, тьфу-тьфу-тьфу, крутяться без проблем
« Останнє редагування: 16.05.2014, 20:55:37 від mix_g »

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 02.05.2014, 18:48:50 »
Я ше такого чуда не бачив))

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 03.05.2014, 22:36:31 »
Сунь-всунь ЛП...(лп - то лапа)


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 04.05.2014, 05:37:25 »
ого  :o :o, не знаю де ти знайшов такі, я зимою шукав тоже хотів дешеві, то не було, ціни були як в нас в магазинах, то і не купив. може і добре  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 04.05.2014, 13:13:10 »
Мої педалі. Купив беу за 50грн
Ще за 30 купив якийсь салідол німецький. Розібрав, змастив, зібрав. Тепер це єдина деталь на ровері, яка нормально крутиться  :D

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 04.05.2014, 13:42:58 »
Простота - запорука надійності. Правда для SYUN-LP це чомусь не пройшло.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 04.05.2014, 13:53:20 »
А чого ти чекав від китаю?
Треба брати якісь більш менш відомі бренди, які створені для певних цілей

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 04.05.2014, 19:47:00 »
 Я  купив педалі KELLYS KLS MASTER так і вчепив на велосипеда  і шось вони не дуже  легко крутяться. Так розумію , шо напевне хоч і нові,  але потрібно розібрати змастити і відрегулювати.   

Отак завжди . начитаєшся чогось і кортить самому туда залізти . якби не тема певне  би  педалі  нові  нерозбирав.  :D :D :D

Педали KLS MASTER:
Алюминиевые педали, предназначены для mtb, cross, trekking.
Корпус алюминиевый, ось из Cr-Mo стали, подшипники шариковые.
Размер: 101 х 63мм,
Вес: 262 гр.
Цвет: серебристый.



Педалі пана ВІТІ 380 грам а мої 262 грами

Мастику маю серйозну  з діоксидом молібдену . Пише в інтернеті серйоза річ
Так що , як нехочуть крутитися    заставім , невміють  крутитися то научім


« Останнє редагування: 05.05.2014, 16:55:14 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 15.05.2014, 21:46:29 »
Педалі пана ВІТІ 380 грам а мої 262 грами

 То педалі пана Міші десь так важать. А моїх на таку вагу треба 3.5шт.
Ти шо, з Тернополя приїхав???