Тема: Видео-факт. Гравитационная аномалия в Крыму  (Прочитано 6931 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« : 13.09.2013, 11:36:19 »
Випадково натрапило на очі, згарадв наші весняні пригоди.
Правда ми пролитіли цю ділянку душе швидко :)

На видео двое велосипедистов показали одну из автомобильных дорог в Крыму недалеко от Алушты. Невооруженным глазом видно, что дорога идет под наклоном. Четко видно подъем и съезд дороги.

Авторы видео опытным путем показали аномалию: сев на велосипед, парень попытался съехать по дороге вниз, но велосипед фактически не двигался.

Тогда велосипедист развернулся, чтоб ехать вверх по дороге, и велосипед покатился сам! Велосипед катился в гору, при этом велосипедист не крутил педали!

И так - ждем в коментах ваше мнение! Смотрим!

Гравитационная аномалия.AVI
Взято із http://www.meteoprog.ua/ru/news/25994/

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 13.09.2013, 12:10:45 »
У відео багато фактів, які вказують на протилежний (а не такий що показують автори) нахил дороги

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.09.2013, 12:20:37 »
Це оптична ілюзія. З правої сторони гори і складається враження, що дорога іде вниз (бо гори вище). А, на справді дорога іде вгору. Ті фокусники, камерою рухають так щоб збити з пантелику.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 13.09.2013, 12:50:19 »
А спрінтер з гори добре газує.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 13.09.2013, 20:09:09 »
Це оптична ілюзія. З правої сторони гори і складається враження, що дорога іде вниз (бо гори вище). А, на справді дорога іде вгору. Ті фокусники, камерою рухають так щоб збити з пантелику.
Це не оптична ілюзія!!! Сам їхав по такій ділянці дороги. Діло було в Польщі. Є свідки, зокрема Вік, Корак, Аеліта, Руслан75 і інші, хто їхав на Польську Ватру. В гору їхати ми так і не спробували і показники компаса я з того всього не подивився. Але згори мусіли крутити педалі, щоб хоча б підтримувати швидкість 13-16 км/год. Без підтримки педялми велосипед зупинявся.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 14.09.2013, 09:29:12 »
Це не оптична ілюзія!!! Сам їхав по такій ділянці дороги. Діло було в Польщі. Є свідки, зокрема Вік, Корак, Аеліта, Руслан75 і інші, хто їхав на Польську Ватру. В гору їхати ми так і не спробували і показники компаса я з того всього не подивився. Але згори мусіли крутити педалі, щоб хоча б підтримувати швидкість 13-16 км/год. Без підтримки педялми велосипед зупинявся.
Сильний вітер - це не є гравітаційна аномалія. Підтримувати швидкість '>13 km/h' - це не є те саме що '>0 km/h'

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 14.09.2013, 09:55:32 »
Сильний вітер - це не є гравітаційна аномалія. Підтримувати швидкість '>13 km/h' - це не є те саме що '>0 km/h'

Хіба Сергій щось про сильний вітер говорив? Таке треба побачити на власні очі...

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 14.09.2013, 10:46:21 »
теж таке бачив...але коли розповідаєш про це - то думають що ти щось не те кажеш
між іншим Аванар в це не вірить)...але факт є факт...
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 14.09.2013, 13:53:56 »
Хіба Сергій щось про сильний вітер говорив? Таке треба побачити на власні очі...
ОК, давайте Я просто поясню як робиться цей фокус:
1. Їдемо до якогось підйому, наприклад той що біля с. Біла.
2. Зупиняємося на середині цього підйому, так щоб церква була справа.
3. Встановлюємо камеру на штатив під кутом, так щоб Хрест над церквою був у середині кадру (камера повернута вправо) і нижня ділянка дороги також була у середині кадру (камера повернута вліво).
4. А потім тиснемо start на камері і починаємо котити з гори і голосно здивовано говорити - "Ой, Я їду під гору". Тут важливо, щоб камера не міняла кут нахилу  і поверталася за Вами.

Можна обійтися без штатива, але треба мати певні навички, коли крутиш камеру. Цей трюк базується на оптичній ілюзії і він дуже часто використовується при створенні спец. ефектів у фільмах.

Мозок людини не дуже важко надурити, головне - це переконати людину, щоб вона не почала сумніватися. Про Польську Ватру нічого не скажу, бо жодного доказу не було наведено, тобто немає, що спростовувати. Лише додам, що Я вірю у тещо всі Ви відчували певні труднощі на тому спуску.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 16.09.2013, 20:10:22 »
Не вникав як зроблене відео. І думаю, що навряд чи його автори стали б заморочуватись з такими голівудськими спецефектами.  Я відчував це на собі, я їхав по такому спуску. Ми не зразу зрозуміли в чім справа тож Руслан75 навіть просив мене щоб я подивився до його гальм та коліс бо ровер ніфіга не їде згори))

Offline Roman5700

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 16.09.2013, 20:24:24 »
Всім привіт! Я не прфі, я тільки вчуся. На даному відеоролику чітко видно, що відеозйомка робиться з руки а не з штатива і не стоїть зафіксована в одну сторону. Камера стоїть на місці а їздить велосипедист, такий трюк треба робити при рухомій відеокамері. Я в шоці, хотівби сам на такому підйомі катнутися.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 16.09.2013, 22:04:04 »
Не вникав як зроблене відео. І думаю, що навряд чи його автори стали б заморочуватись з такими голівудськими спецефектами.
Якщо враховувати скільки людей зайшло на той сайт по наведеному лінку, тоді заморочки варті того. Може хтось не в курсі, але існують компанії, які займаються розкруткою сайтів, а не розробкою. Чого не зробиш, щоб розкрутити свій сайт?!

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 16.09.2013, 22:40:44 »
...між іншим Аванар в це не вірить...
Просто маю маленький досвід в цьому. Років 6 назад повів дитину в Карпати, в перший день на одному з хребтиків знайшли розсип камяних брил. На горизонтальній поверхні попросив дочку рачки пролізти по ним метрів 5-6, нахилив цифромильничку під кутом і вийшло досить нехиле відео. Всі дивувались як я не боюсь дитину по такому пускати.
Правда на другий день попали на справжній обрив, але мені там було не до фотосессії.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 16.09.2013, 23:33:25 »
А спрінтер з гори добре газує.

ага  :laugh:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
Ти шо, з Тернополя приїхав???