ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Народження OVAM RASH SR7

<< < (5/16) > >>

vit:

--- Цитата: Frenky від 02.01.2013, 16:26:42 ---Постав людині передні гальма. Не уявляю, як можна задніми користуватись постійно, а не тільки зимою і на слизьких спусках. Так перед першим світлофором з горки можна не встигнути загальмувати. Через руль перелетіти - треба ще постаратися. Гальмую деколи з блокуванням переднього колеса, деколи з відриванням від землі заднього одним пальцем, суто задля забави, причому через травму руки не можу впиратися в руль у повну силу, тобто ніяких проблем в будь-якого їздока не повинно бути

--- End quote ---

 Антон, обов'язково поставлю. Просто я спочатку взяв дорожчий, задній тормоз, ну і ще багато відкатав в селі на україні та різному вітчизняному велопромі, і ці спогади ще додали плюса на перевагу задньому. Звичайно собі я б взяв однозначно спочатку передній, бо є досвід. Цього літа дав одній людині покататись, хлопець чуть не вбився тормознувши передніми вібрейками, полетів через руль, ровер теж зробив кілька кульбітів. Я не знаю як, але це час від часу стається з тими хто тільки починає кататись, або ж катається рідко.
 Жінка їздить дуже не впевнено, тому про дороги та сніг мова взагалі не йде. А ЦІЛА КУПА перемикачів та ручок на рулі взагалі збиває її з пантелику тому вона дуже легко може поплутати задній з переднім, а особливо в якійсь нестандартній ситуації. Я надіюсь на те що поїздивши з місяць-два тільки з заднім, в подальшому, коли вже буде обидва, вона інтуїтивно буде зажимати спочатку задній.   
 

vit:

--- Цитата: Pavlik від 02.01.2013, 19:42:41 ---байк крутий має вийти!дорогий...я б на такому катався)
скільки 1 кільце проставочне карбонове коштує?)

--- End quote ---

 http://shpryha.te.ua/index.php/topic,7827.0.html

Frenky:
якщо не секрет, скільки вже грошей портатив?

vit:
 Ще кришечка. Так, для фен-шуя.

 105грн.

   

vit:
Хочу висловити ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ пану Стечкину за швидку та якістну зборку коліс. Ураааа!!!!

 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version