ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Народження OVAM RASH SR7

(1/16) > >>

vit:
 Давно хотів скласти собі ровера, але подумав шо то буде якось негарно по відношенню до жінки - мати їх дві штуки(роверів), тому вирішив підібрати щось для неї.
 
  Отож.
  У недавньому 2011-му, а саме 20.04-го, забрав я з автолюксу ось таку раму 
 


 Попалась вона мені на Х.Т. Я поставив бронь на два дні, а сам продовжив передивлятись схожі форуми в пошуках чогось можливо кращого. Наступного дня вже була черга бажаючих забрати цю раму в разі моєї відмови, тому було вирішено вже нічого не шукати.
 Вага 1350г. Ціна -  800грн. (халява, за раму з такою вагою та полірованими швами)
 Так був покладений початок.

 Вилка.
Хотів щось недороге але більш-менш нормальне. Спочатку дивився на DART 2, 3, але ніяк не міг натрапити на біло-червону, та й запчастини до них рідкість. Зупинився на торі - тут вибір в плані кольорів був трохи кращий.
 Кілька днів моніторингу відповідних ресурсів, і, майже не катана TORA приїхала до мене з першої столиці.


Пружина-масло, манєтка. Ціна 1200грн.

 Так як з рамою не було рульової - зайнявся її пошуком, паралельно вивчаючи шо воно таке, яке воно буває, і яке тре саме мені.
 Роздуплився, знайшов...

 Ціна 90грн.

 Далі, простотакнеплановозовсімвипадково натрапив на винос - сподобався...

 Б.к. ціна 170грн.

 Шатуни.
Брав нові, бо з розборки нічого нормального не попадалось.
 Ось такі

 Фотка з нету, бо моя десь загубилась.
Shimano Deore M590. Ціна 650грн.
 Далі буде...

Стечкин:
Вітя!

щиро вітаю!

створення істинно роверового подружжя набуло незворотнього характеру - тепер будеш битий не сковорідкою, як в нормальних людей заведено, а новою велосипедною рамою... )))))))))

vit:
Льоша! А при нагоді може і тобі дістатися! Якщо взнають що ти збирав колеса.

Стечкин:
мені не звикати...

vit:
 Так, шо там далі, ага, колеса. З ними я довго вовтузився, шукав, вибирав, але нажаль нічого не попадалось, бо хотіла білі обода, а це вже рідкість. Тому було вирішено їх збирати.
 Почав з ободів, які придивився на чейні.

 Пара - 535грн

 Потім втулки, знайшлися на байк-компонентс.

 Пара 680грн.

 Ну і, все ретельно вимірявши, замовив шприхи... чайник знову виручає.

 DT Champion Black 380грн.

 Ще парочка фліперів

 Стали мені у якихось 100грн.
 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version