ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій велосипед. Що скажете ?

<< < (6/14) > >>

vitkov:

--- Цитата: Антон Одобецький від 18.06.2012, 08:33:07 ---Я взагалі пиво не вживаю і прошу Стечкіна про мене нічого не вигадувати.

--- End quote ---
вот у цьому і проблема..що  з горба  не іде більше 72 в Підгородньому   :laugh: :laugh: :laugh:

Антон Одобецький:

--- Цитата: vitkov від 18.06.2012, 08:36:12 --- вот у цьому і проблема..що  з горба  не іде більше 72 в Підгородньому   :laugh: :laugh: :laugh:

--- End quote ---
Слухай, не троль. Я говорю реальні речі. І на відміну від багатьох, для мене безпека важливіша за рекорди швидкості.

Стечкин:

--- Цитата: Антон Одобецький від 18.06.2012, 09:14:15 ---Слухай, не троль. Я говорю реальні речі. І на відміну від багатьох, для мене безпека важливіша за рекорди швидкості.

--- End quote ---

та ладно, вже чого там...

будь чесним хоч перед самим собом і визнай, що чорною-пречорною заздрістю заздриш тим, хто розсікає на канадських 8-ми передаточних витривалих ямахах

Стечкин:

--- Цитата: Антон Одобецький від 18.06.2012, 08:33:07 ---Я взагалі пиво не вживаю...

--- End quote ---

таки спортсмєн... а я ж бо що казав?

vitkov:

--- Цитата: Стечкин від 18.06.2012, 19:13:36 ---та ладно, вже чого там...

будь чесним хоч перед самим собом і визнай, що чорною-пречорною заздрістю заздриш тим, хто розсікає на канадських 8-ми передаточних витривалих ямахах

--- End quote ---

так так

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version