ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій велосипед. Що скажете ?

<< < (14/14)

Штир:

--- Цитата: vitkov від 06.09.2013, 15:36:32 ---Вже як пішло таке кіно . то хочу  все довести до  розвязки.. Велосипед насправді ніяка не ЯМАХА..  Розумію що  ця назва вже до неї вкорінилася..  Але..
Велосипед дійсно з Канади .виготовлений на Канадському заводі. Не Китай  не путайте українські варіанти  що  назва наша а виробництво Китайське..
В Канаді виготовили велосипед .Наклейки приклеів Ямаха . Вот і пішло ..  велосипед просто виготовлений у Канаді у далекому 2000 році Міленіум. 

назва фірми та марка  напишу пізніше .. На велосипеді пише сайт фірми яка виготовила велосипед ..Згодом дам адресу ..Продовження  буде..слідкуйте за новинами  Шприхи

Наші люди вже доведені до відчаю ..Склалсь  думка все що зроблене в  Китаї чи нагадує Китай не призначене  для  їзди..Але  поряд є ще таке поняття як  люди просто виготовляють щось ..річ чи продукт і він призначений для використання  без всіляких маркетингових наворотів.

Смійтеся на здоровля.

Бачу  шо занадто багато розмов  щодо простого велосипеда.. Тіштеся тим що маєте .

Удачі !!!!!!!!!!!!

--- End quote ---

Добре, що пояснив, бо Я думав що то дійсно Ямаха, а та пружина на рамі то мотор  :D. Звідки інформація, що Канада краще зварить раму за завод Kellys, Specialized, Scott, Giant... який працює у Китаї (або іншій азіатській країні)? Майже все робиться у Китаї, відповідно і браку з Китаю більше. Якщо завод не підпільний, тоді і якість і контроль якості є.

Може вже досить про ту Ямаху говорити? Краще, вже подивитися фото, де той байк їздив. І доречі, будь-який байк у свіжому бруді на фоні природи разом з втомленим (але задоволеним) власником виглядає завжди крутіше.

дихлофос:

--- Цитата: vitkov від 06.09.2013, 15:36:32 ---Вже як пішло таке кіно . то хочу  все довести до  розвязки.. Велосипед насправді ніяка не ЯМАХА..  Розумію що  ця назва вже до неї вкорінилася..  Але..


--- End quote ---
обломщик!!!
а  як же 128 серія  про пригоди Ямахи?а скільки попри  неї цікавих тем піднімали  тут?
да ,  шкода!!! :'( :'( :'(

Стечкин:
Ямаха живе, жила і буде жити в серцях і душах істинних роверистів і романтиків !!!

vitkov:

--- Цитата: Стечкин від 06.09.2013, 18:11:21 ---Ямаха живе, жила і буде жити в серцях і душах істинних роверистів і романтиків !!!

--- End quote ---

Тут Ви пане-товариш Стєчкін як і завжди правий.

Ямаха  жива  .

Життя продовжується..

Головне  не губити наснагу до розвитку і Ямаха тому  є прикладом

ідеальних людей немає як і досконалих велосипедів .







Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version