ТехМайданчик > Спорядження

Велосипеди на прокат?

<< < (2/3) > >>

Yanek:
Між іншим хто знає дядю Володю з Галицької- той в нього може взяти роверок на прокат.
Він здається гривень 15-20 бере.
РОверків в нього не багато, але паро таких більш-менш людських може дати.
ДЛя знайомих без застави. Інакше, вроді тре пашпорт лишати.

Ulka:
А як на сьогодні з прокатом ровериків??? чи так і глухо???
я б взяла на пару днів і ше кріселко для дітей, шоб малу покатати, вона  від роверів торчить, на біговелі так ганяє :-))) вся в маму  ::)

Oleg:
думаю справа велопрокату справді малоприбуткова, але досить реальна, і якщо розумно до цього бізнесу поставитися, то літом можна займатися велосипедами, взимку: лижі, борди, ковзани, також можна здавати інше спортивне спорядження, наприклад лодки, на яких можна поплавати на озері чи ел. машинки для дітей і багато іншого.... так що друзі шукайте інвесторів, бізнес-план можна наклепати дуже цікавий )))

Frenky:
Велосипеди класу А - 150 грн за день або 30 за годину, велосипеди класу Б - 70 грн за день або 15 за годину. Це приклад. Якщо буде прокат - то треба різні класи велосипедів, в кожної людини свої потреби і вибади. Найкраще мутити такий бізнес в туристичному місті. Якщо б я приїхав до Львова, наприклад, я б міг взяти ровера на день і обдивитися набагато більше всього за цей час, чим ходив би пішки. Тобто я рахую, у велопрокаті є сенс тільки в туристичному напрямі, бо просто покататися - трохи банально...

Ulka:
Треба 10 велосипедів на прокат на 22 квітня, але так щоб з чеком - бо потім до звіту тре прикріпити і відчитатися за гроші.
Підкажіть будь ласка, де зараз можна арендувати велосипеди???? и

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version