ТехМайданчик > Спорядження

Велосипеди на прокат?

(1/3) > >>

bhagavan:
От задали мені таке питання і я не знайшовся шо відповісти :(. Бо і справді не знаю - а чи можна десь в Тернополі пересічним громадянам повозитися на чужому ровері за помірні гроші?

Прошу шприхалів поділитися місцями, явками і паролями - бо не вірю, шо ця ніша на ринку товарів і послуг може бути пустою :).

Erazel I-st:
Минулого року було в гідропарку. Цього року бачу щось нема. Певно із-за клятих пивних палаток. Так як ними позабивали всі вільні місця.

teodor4ik:
з точки зору бізнесу вел. на прокат, то троха нерозумно... брати для того говно? ніхто катати не буде... брати вел за 4000-5000 невигідно...

банальна математика - ровер за 2к:

1. ти його дав на прокат і його тут же с,,,дили - НЕМА бізнесу...
2. ти дав його напрокат за 20 рублів в день... тра 100 днів прокату тобто якшо повезе 3 роки шоб тільки відбити його..
3. ти дав його напрокат за 100 рублів в день... тебе послали і не взяли зовсім...
4. ти дав його напрокат за 100 рублів в день... в тебе його взяли і впали... ти попав в 200-300 рублів на перекидник...

тобто тра брати завдаток... ніхто не дасть, треба дорого брати за прокат... ніхто не дасть, треба вираховувати поломки з завдатку... поб'ють.

то не бізнес... вот і закрились... я вже над таким думав... але + в тому немає да і сезонність суттєва...

Erazel I-st:
Та ні. Треба брати говно якесь, але говно в міру. Необовязкового вел має бути крутим, він просто має приносити задоволення від катання. Можна просто брати базарніки і добре за ними дивитися. Тобто щоб механік на початку кожного дня підтягував все і змащував. Пару років назад то народ активно катав по гідропарку на велосипедах з прокату.

xlibes:
Для прокату найбільше підходять велосипедити типу "city-bike".
У цьому можна переконатися на європейському досвіді.
У Парижі діє ціла мережа таких пунктів прокату.
Схожі пілотні проекти обкатуються в Англії.
Зокрема до Олімпіади-2012 у Лондоні планують запровадити таку мережу пунктів прокату.
Але що це справа не прибуткова - то факт...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version