Тема: Велокросинг  (Прочитано 2613 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 09.10.2011, 22:13:41 »
Тільки сьогодні дізнався, що буккросингу передував так званий велокросинг. Цікаво...

Якось у Парижі меценат закупив 250 велосипедів і розкидав їх по місту.  Кожен охочий міг взяти двоколісний засіб транспорту і доїхати туди, куди йому потрібно, залишивши там велосипед для наступного подорожнього. Згодом схожий ідейний рух набув популярності і з іншими артефактами. Так, у 2001 році в американського інтернет-технолога Рона Хорнбекера з'явилася ідея буккросингу (з англ. book – книга, crossing – рух)...

http://dyvensvit.org/kultura/174-kultura-statti/2212-bukkrosyng-knyzhka-kotra-mandruje-svitom
життя - це рух
рух - це життя

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 10.10.2011, 12:03:03 »
У нас не прокатить. Позабирають собі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 10.10.2011, 15:02:22 »
ну ясне діло ))) думаю у Парижі теж не довго проіснував так званий безкоштовний прокат ))
життя - це рух
рух - це життя

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 10.10.2011, 15:36:57 »
ну ясне діло ))) думаю у Парижі теж не довго проіснував так званий безкоштовний прокат ))
як варіант повністю ні з чим не сумісні запчастини яких нема де більше купити і до чого приладити, якись дуже екстравагантний вигляд, і стаття якась жестка за тирення оного, доступ по картам, штрафи за невозврат на паркінг, ну і як для Парижа то тираж десь 50 000 шт... шоби компенсувати втрати...