Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: ДТП на вул. Руській біля бурячка

<< < (3/3)

bla-bla:

--- Цитата: Zombie від 02.09.2011, 10:43:11 ---Це Ви ділитеся досвідом чи фантазуєте? Мені здається що друге. Особливо смішно читати на рахунок нотаріуса - це тут до чого? В ситуації коли   я  збив би велосипедиста і був неправий, при тому що не причинив  істотної шкоди здоров’ю, пов’язаної з втратою працездатності,  і  компенсував збитки велосипедисту на місці в приватному порядку, то сам би вимагав від нього розписку про відсутність претензій згідно даного інцеденту (можливо шукав би підписи ще двох свідків).  Але такого досвіду не маю - так що це також фантазії.

--- End quote ---

розписка не документ
винуватець може сказати я тобі дав гроші? -дав,до побачення, а потім виясняєтся шо після дтп непонятна гематома,в поліклініці зробили знімки і на тобі,я говоррив все залежить від ситуації,якшо маленька царапина,то не біда,а якшо ушиб і здаєтся легеникий-тре робити знімок(я 3 тижні незнаючи ходив з тріщиною в плечі)
через нотаріуса гроші і так шоб оплатити лікарню,знімки і зобовязаний оплочувати дальше все лікування,масажі,мазі і прочі процедури
за 5хв ніхто тобі не скаже скільки обійдеться тобі твоє лікування і обговорювати скільки хто кому має платити -це абсурд
дали тобі 100баксів взяли розписку і буть довольний,а потім виясняєтся півтора місяці в гіпсі
-кому шо докажеш?
якшо вже на місці то повторюсь:міняти ровер на авто

Мальцев Олександр:

--- Цитата: bla-bla від 02.09.2011, 19:49:14 ---якшо вже на місці то повторюсь:міняти ровер на авто

--- End quote ---

а збитому пішоходові що на що міняти?

bla-bla:

--- Цитата: Zombie від 02.09.2011, 20:14:29 ---а збитому пішоходові що на що міняти?

--- End quote ---


:) :) :)
сыдати за руль)))))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version