Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: ДТП на вул. Руській біля бурячка

(1/3) > >>

Ruslan 75:
 я думаю такий сервіс смс розсилки десь є ! (тобто програма)
 ми просто ще можливо не зустрічали її в неті ,
 (є наприклад сервіс записувати всі розмови з мобільного на чеському сайті )
 нам таке обовязково треба - в тому і є суть допомоги колегам по велоспільноті!

Marik1986:
Я особисто обома руками та ногами - щоб такий сервіс був реальним в нас.

Earl:
Простий і діючий варіант - мати в телефоні декілька контактів юристів, що можуть швидко і якісно проконсультувати в подібних питаннях.

teodor4ik:

--- Цитата: Ruslan 75 від 01.09.2011, 17:53:24 --- я думаю такий сервіс смс розсилки десь є ! (тобто програма)
 ми просто ще можливо не зустрічали її в неті ,

--- End quote ---
це реально ыснуючий сервіс, який можна замовляти, але є 2 але:
1. він платний.
2. тра шоби хтось з адмінів сидів біля компа в той момент, бо на загал таке відкривати просто неможна.

bla-bla:
бачив сьгодні блондинко худеньку,не високу в очкулярах яка геть не вміє паркуватись
хвилювалась і кудась спішила

попав в дтп зразу на телефон,збили,нічо не знаю,на ровер віддавай свою бі-бі і розходимся,верніше розїзджаємось...
якшо на місці дає якигось100 баксів(залежно від ситуації(все через нотаріуса і за кошти винуватця)лікарня може показати гірше і вилісти боком
...гроші то добре,але їх постійно мало...
рахувати треба не тільки погнуте куолко і зільнку на лоб а і грязну майку від крові яку тре відкупити,а це ше +150грн,потерті штані,а моральну компенсацію,а я вже мав бути на роботі і горнути гроші лопатою а ізза тебе виродко лоб зільонкою мажу і того+ заробітню плату(їсти то хочеться) а їзза виродка не заробив,а запчастини+робота майстра,а перевезти ровера до майстра+бус і т.д
навіть по ринку за новою майкою треба час втратити,а час самі знаєте
-доречі,майка була твоя сама любима яку тобі подарувала бабця з португалії і тут такої ненайдеш
і вобше я на велосипед який після дтп не сяду-купляй новий
і нікого жаляти чи пробачати тут не треба,булоб все наоборот не думаю шо хтось би пробачав...
тобы вобше ныхто нычого не дарував(крым вище згаданоъ майки)  -чому ти маэш дарувати комусь своэ здоровя,нерви ы т.д.
(І НЕ ЇБЕ!!!  ПЛАТИ РУБЛІ)

або як говорив класик  -лічіть гроші... :D

бажаю нікому не попадати в подібні ексцеси... :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version