ТехМайданчик > Спорядження

= Спорядження для велопоходу =

<< < (2/4) > >>

Sonce:
про насос в мене і в веталя насос підходить і до  тоньших і до грубших ніпелів...

Erazel I-st:
У мене в рюкзаку багато всякої херні ремонтної. Дві камери 26, два набора ключів: шестигранки і збірний набір(шестигранки, викрутка, і т.д.) куплений в Алекса, ізолента, заплатки, плоскогубці(але їх напенов возити небуду, тьак як практичної необхідності в них небачу), насос на два види ніпелів, технічний спірт(щоб обезжирювати поверхні), серповидний складний ніж, набір шприх. Планую ще купити запасний скат попростіше(поїздка в Камянець показала шо і він може понадобитися).

kamyanets:
А я з собою в поїздки беру тільки запасну камеру, клей-латки, набір шестигранок, лопатки для зняття камери і насос. Серйозніші поломки можна ремонтувати в найближчих населених пунктах, або просто ловити транспорт додому.
Аптечку на 2-3 дня не беру.
В Перемишлі контактні туфлі бачив за 250 грн. - можу дати тел магазину.
Будівельні килимки мені все одно подобаються :) Певен, що це найкраще для велотуризму (принаймні, коли надворі 0 і вище).


Zombie [Coffe]:
Цікаво, що то за будівельні килимки. Якесь посилання, і де можна дістати. І як він використовується за призначенням?

Sonce:

--- Цитата: Zombie [Coffe] від 21.05.2007, 20:32:54 ---Цікаво, що то за будівельні килимки. Якесь посилання, і де можна дістати. І як він використовується за призначенням?

--- End quote ---
будівельні килимки це така пінка з якої з одної сторони фольга, використовує в будівельних цілях для утеплення стін і підлог в квартирах або гаражах...продається в будь якому будівельному магазині або на базарі...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version