ТехМайданчик > Спорядження

= Спорядження для велопоходу =

<< < (3/4) > >>

kamyanets:

--- Цитата: Sonce від 21.05.2007, 22:55:22 ---
--- Цитата: Zombie [Coffe] від 21.05.2007, 20:32:54 ---Цікаво, що то за будівельні килимки. Якесь посилання, і де можна дістати. І як він використовується за призначенням?

--- End quote ---
будівельні килимки це така пінка з якої з одної сторони фольга, використовує в будівельних цілях для утеплення стін і підлог в квартирах або гаражах...продається в будь якому будівельному магазині або на базарі...

--- End quote ---

Точно так. Товщина має бути 5мм. При цьому кусок на 2х чол складається до розмірів середнього спальника. 

Ось картинка http://www.tourclub.com.ua/images/velo/sporyaga/sporya17.jpg

Dreamland:
Також рекомендую крем від сонця. Як не крути а цілий день на сонці потрібно крутити - а шкіра після зими не готова взяти на себе такий великий і довгий сонячний удар. Тому бажано кожному мати крем відповідно до його типу шкіри. Наприклад я використиовував крем з індексом 8 або 16. Чим більший індекс тим більший захист. Індекс 40 - це максимум захисту і ніякого загару і відповідно ніяких опіків для неготової до сонця шкіри.

bhagavan:
захист від сонця - майка з рукавами, і кашкет з "козирком".
Крем від сонця - маст дай .... і головна причина - він дуже гарно збирає на себе пилюку і пісок..... + недає шкірі нормально охолоджуватись вітром....

Звичайно хто катається на короткий рукав - то тре вибирати менше зло, але я б не хотів так - з кремом їздити

Dreamland:

--- Цитата: bhagavan від 23.05.2007, 10:31:55 ---...недає шкірі нормально охолоджуватись вітром....

--- End quote ---
ІМХО якшо їхати в штанах і на довгий рукав то охолодження шкіри буде ще гірше ніж з кремом... але я не хочу маринуватися в своїх лахах - тому шорти і футболка + крем оптимальний варіант. Минулого року юзав крем - нічого не липне - оскільки він швидко вбирається в шкіру. Тай пилюка і так липне без крему.

Erazel I-st:
Крем в перший день трьохденки мені допоміг. Я в Сонця взяв трохи крему і намастив відкриті ділянки рук. Після 6 годин на сонці ніяких неприємних наслідків для рук небуло. так шо крем можна використовувати. Перевірено особисто мною.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version