Загальний > Справжні велосипедисти

Представлення учасників

<< < (2/9) > >>

Tiger:
Всім привіт! Представляю сам себе. Май нейм Тарас в розвитку суспільства та особистій деградації перетворився на Tiger.
Стаж мабуть найменший - з серпня 2006р.(рахуйте самі).
Катаю на ледве дихаючому Comanche Перерій ФС. o^-o
п.с. Зазвичай у покотеньках займаюсь промивкою совісті та здорового глузду учасників на екологічну тему забруднення території та вплив куріння і алкоголю на організм Справжнього велосипедиста. :-X

На початку 2009 пересів на Comanche Перерій ФС ПРО o^-o

Bergamont:
Привіт!
Мене звати Тарас.
Поки спробую долучитися до загалу  теж себе відрекомендувати.
Мені 17 років. Катаюсь з серпня 2006 року (з другої половини), хоча до того були поїздки до 60 км. Катаюсь сам, тому, а також через брак часу, на відстані 30-60 км.

Велосипед - Bergamont Stallion. Екіпірований, але нема, на жаль, шолому чи іншого захисту. Навіть є велотуфлі, хоч їх не юзаю.
Страшенно його мучу, катаючись переважно по асфальту ).
Хотілося б знайти кумпанію для коротких чи середньої дальності одноденних поїздок.

Sonce:
Всім привіт!
Мене звати Сергій. Кататись почав з початку 2006 року коли купив собі Старт Шоссе. З початку цього року катаю на TREKy 3700. Просте крутіння педальок менш цікавить, а більше побачити якісь історичні памятки або просто красиві місця нашої країни....

Ulka:
Привіт!!!!
Я ULKA!!!!
Маю самий тяжчий ровер (біцепси качаю). ;D
Стажу їзди практично ноль. Постійно падаю, гублюся і волочуся з заду.  :)
Так, шо якшо у вас міцні нерви і стальне почуття гумору, то може скоро зустрінемось.  ;)
P.S. Наперед вибачаюсь, якшо фотку зле поставлю.

xlibes:
Слаффко: Second Edition.
Я відкрив для себе новий велосезон, при цьому відчуваю себе оновленою людиною із оновленим байком.
Часу на болти вже не вистачає, тре клятий одометер розкручувати, бо він ще туго ходить (новий цикломпутер). Псувати кадри я продовжую. Заодно генерую випадкові набори символів, прочитання яких я вимагаю у своїх друзів (от я свинюка). Одним словом, життя триває! Ну і, що уже стало нормою, коліна у мене все ще симулюють.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version