Загальний > Справжні велосипедисти

Представлення учасників

<< < (9/9)

Erazel I-st:
Хай, Олексій. зазвичай ми фотки викладаємо на http://picasa.google.com/ Так найбільш просто викладати великі обсяги фотографій.

frost:
привіт, що до пікаса руки не дійшли, думаю скоро там будуть...

Schults:
Хеллоу...
Мене звуть Ігор.
Ще з дитинства пам'ятаю себе на велику "Гномік", потім був "Зайчик", потім "Салют", потім "Спутник"....
Довгий період я взагалі був без ровера, але місяць тому ностальгія повернулася і я купив собі "його" - Centurion Backfire M6....

vitkov:
Привіт хлопчики й дівчатка  ...в дитинстві відкатав 15 років на велосипеді УКРАЇНА ..Починав каатати  на  ЗАЙКА 2 з додатковими колесами ..катав  стільки поки він не розвалився на дві частинки так як я  виріс і він не витримав  агресивного катання спочатку мав  Школьнік але  їздити на ньому прийшлось  недовго ...потім дуже мріяв мати  Орленок..але  мріяяння  так  затягнулись  що я  знову підріс і мені купили  АИСТ мінського велозаводу  ..відкатав на ньому 10років  потім він розвалився і придбав україну ....груз ... ну і  по нині валяється та україна  ..як кажуть колеса підкачати і сів та погнав але вона  за 80 км від Тернополя....а в тернополі катаю на канадській ЯМАСІ та  німецькому  Маккензі....думаю скоро всі  мої мрії  зєднаються в  один роверок який планую придбати  ..Це СПЕШ-туніядец  :laugh: з колесами 29 дюмів  :laugh: :laugh:

Велосипед Specialized HardRock Sport Disc 29" 2012
2013 Specialized Hardrock Sport Disc 29ER!!!

Кокетка:
привіт))) велик у мене є *tramplin*)) а фотки нема))) тож якось так) *sunshine* Pride Bianca 2013 р)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version