Тема: Коломия-Косів-Верховина-с. Зелене  (Прочитано 4718 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« : 03.04.2008, 23:14:52 »
Маршрут починається
25.04.2008 о 21.40 із загальним вагоном позда Шепетівка-Івано-Франківськ. Я вам скажу, це якраз той що потрібно поїзд - в загальному вагоні не буде ні тепло, ні  затишно, і всі одразу відчують романтику пригод. Я, насправді, залізаю одразу на верхню полицю й сплю мертво до пункту призначення і ніколи не розумію тих хто постійно на щось там скаржиться.  Прокидаємось о
26.04 6-ій - вже Коломия - між іншим одне з найвелосипедніших міст України, де на перехрестям велосипедистам аби розминутися потрібно дотримуватися правил дорожнього руху. Принаймні я таке бачив десь з два роки тому, коли там був літняною порою. Про коломию крім як про велосипеди, нічого доброго, як і паганого сказатине можу, але все, це місто в мене викликає недовіру - отже довго не затримуємось і вирушаємо на Косів - на центр гуцульської культури, до містечка, від якого починаються горби. 35 км наскільки я пригадую не дуже й тяжкої цілком пристойної дороги можна подолати години в 2, отже вже 10 година ранку і ми в Косові. Це місто вперше мене звабило своїми назвами крамниць на кшталт "Другі руки",  агенцією в "В добрий путь"  магазином "Любе", котрих з часів мого першого приїзду в це місто вже стало двоє чи троє. Зрештою в Косові мені було б чим зайнятися. то му що в мене там живуть друзі, але оскільки мене ще в цей момент з вамине буде, то ви його проминаєте не сильно затримуючись, хіба скупитися продуктами, або влаштувати собі якого перекусу на природі. До Верховини -на південь ще близько 40 км. Але ця відстань буде даватися трошки важче. Отже про всяк випадок порахуємо на неї ще 4 години. Отже  з обідами-перекусами, привалами-зупинками, ми доїжджаємо до Верховини близько 15 годин. Ще 20 км і вас зустрічає стаціонарний табір туристів-водників, і Зомбі з ними. Час іде до вечера. Шприхалі розпаковуються розкидають намети. Вечеряємо, засинаємо.
27.04. Підйом зраненьку. Мабуть що зранку учбовий сплав, а може й ні (це не від мене залежить) радіальні виїзди у ближчі горби, обід, вечеря .
28.04. Підйом, о 7-00 виїзд і купа дороги, щоб до 20 опинитися в Коломиї і потрапити на поїзд.
29.04 5-20 - ми в Тернополі

Що ми маємо доброго з цього маршруту. ну окрім уркзалізниці - мабтуь все решта. Маємо три дні чудових, мальовничих, весняних гір. Сподіваюсь маємо багато сонця і трошки дощів та вітру, маємо добру здорову втому і купу вражень.
Отже прошу обговорювати і приєднуватисб. Нагадаю щоб гарантовано спробувати себе на білій воді, треба зареєструватися у поїздці в турклубі до 15 квітня (http://forum.tourclub.com.ua/viewtopic.php?t=277)

Отже в нас не так багато часу. треба визначитись з прізвищами іменами, ніками, велосипедами та брендами, щоб те все я ще паралельно зареєстрував втурклубі, щоб спланувати дл шприхи сплавчик.
 
« Останнє редагування: 03.04.2008, 23:17:56 від Zombie [Coffe] »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 03.04.2008, 23:19:03 »
Сам в загальному вагоні їдь, нам не жалко на плацкарт!

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 04.04.2008, 08:15:26 »
Якщо все буде гуд то я підписуюсь :)

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 05.04.2008, 12:25:03 »
Сам в загальному вагоні їдь, нам не жалко на плацкарт!
ги-ги-ги...  в цьому потязі загальний вагон досить часто буває кращий за плацкарт  :D   :D   :D
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #4 : 08.04.2008, 13:36:32 »
Агов. шприхалики. ну шо, ніхто не їде? Я певно ровер з собою візьму. і буду там вас  з ним зустрічати

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #5 : 08.04.2008, 15:13:27 »
Якщо це буде на самий Великдень, то мене точно не буде - буду у колі сім"ї святкувати на селі.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 08.04.2008, 15:31:08 »
Ну дійсно якшо на самий великдень то сам їдь, зомбе :)

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 08.04.2008, 16:23:38 »
Шприхаля витягнути покататися на ровері більше ніж на один день і більше ніж на 60 км певно в цьому році вже неможливо

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 08.04.2008, 17:15:39 »
Хто б казав :)