Тема: Пси на дорогах і як з цим боротись.  (Прочитано 69751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #120 : 04.05.2011, 18:00:04 »
хм як на мене зброя це вже занадто........ :o
хоча і бути покусаним теж неохота ........... ::)
я замітив шо кидаються переважно маленькі пси а великі ні, тобто робим висновки пси кижаються на те що бояться відповідно малі бояться більше і тому нападають або це такий вид собачого фітнесу :laugh:




[url=http:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #121 : 04.05.2011, 19:20:44 »
я замітив шо кидаються переважно маленькі пси а великі ні, тобто робим висновки пси кижаються на те що бояться відповідно малі бояться більше і тому нападають або це такий вид собачого фітнесу :laugh:
просто по ним ше не стріляли от і пригають

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #122 : 04.05.2011, 19:37:48 »
Треба буде свій "gun" в ремонт занести, а то щось спусковий механізм барахлить. Правда то не кросман пластиковий, то кілограм металу, такий просто так не повозиш, важко блін.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #123 : 04.05.2011, 20:22:56 »
Треба буде свій "gun" в ремонт занести, а то щось спусковий механізм барахлить. Правда то не кросман пластиковий, то кілограм металу, такий просто так не повозиш, важко блін.

ліпше мати з металевим корпусом - таким краще бити
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #124 : 04.05.2011, 20:26:23 »
ліпше мати з металевим корпусом - таким краще бити


"Тяжесть — это хорошо. Тяжесть — это надёжно. Даже если не выстрелит, таким всегда можно врезать по башке". (Борис Бритва)
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #125 : 04.05.2011, 21:36:24 »

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #126 : 04.05.2011, 22:51:24 »
Так то дійсно проблема, яка всіх велосипедистів вже напевнощо - не напевнощо, а таки добряче дістала! :( В мене наприклад часті випадки по вул. Злуки коло магазину Текстильник. Там на пішоходному переході, постійно ті тварюки вибігають на мене, то я вже заю заздалегіть, шо буде трабл і розганяюсь до км 35 тай пролітаю той сектор. Ще точка по вул. Колонтая перехід з К. Островського до автовокзалу, там також дуже багато тих бродячих чотиролапих, також мав проблемку налетіло штук 4 -5 то зразу по педалях вдавив, люди що проходили поблизу почули той шалений гавкіт, уступили мені зразу тратуар то, я сміло валив аж до головної дороги Живова, один самий більший собака то гнався аж до Живова, то виникла трохи аварійна ситуація на швидкості важкувато було вписатись в транспортний потік, але слава Богу все обійшлось мирно, псіна забоявся певно дорогу завантажену транспортом тай дав задню.... Ось такі ситуації бували правдо то не всі, є ще пару що можна розповісти але то довго описувати прийдеться.... Так шо я задумався також про деякий захист, вагаюсь між газовим балончиком, чи все таки травматичною зброєю  :police:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #127 : 04.05.2011, 22:58:38 »
вагаюсь між газовим балончиком, чи все таки травматичною зброєю  :police:
ейрсофт то не  :police: *johndoe* :police:  :'( це повністю легально і кваліфікується як спортивний інвентар, а не зброя, але з 2-5 метрів собак зупиняє (були випадки поломаних зубів, вибитих очей, пробитої шкіри під час гри)..... а балончик собакам глииибоко пох.. мому псу раз прям в морду зарядили - постояв, пчихнув і побіг далі по справам (не ну я то за нього троха, туйвово, постукав по бошні, забрав і тож в рило бризнув чучуть ібо нєфіх)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #128 : 04.05.2011, 23:01:03 »
ейрсофт то не  :police: *johndoe* :police:  :'( це повністю легально і кваліфікується як спортивний інвентар, а не зброя, але з 2-5 метрів собак зупиняє (були випадки поломаних зубів, вибитих очей, пробитої шкіри під час гри)..... а балончик собакам глииибоко пох.. мому псу раз прям в морду зарядили - постояв, пчихнув і побіг далі по справам (не ну я то за нього троха, туйвово, постукав по бошні, забрав і тож в рило бризнув чучуть ібо нєфіх)

наша людина :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #129 : 05.05.2011, 19:05:50 »
біля текстильник це точно!!!!!!!  :'(
біля тої будки курка гриль тусуються серйозні песики (такі собі гопніки серед тварин) які любою ціною хочуть тобі відкусити ногу по саму жопу :laugh:



[url=http:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #130 : 05.05.2011, 19:45:35 »
біля текстильник це точно!!!!!!!  :'(
біля тої будки курка гриль тусуються серйозні песики (такі собі гопніки серед тварин) які любою ціною хочуть тобі відкусити ногу по саму жопу :laugh:
я через цю банду ледь не поломав перекидку

Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #131 : 05.05.2011, 20:01:26 »
угу інколи хочеться кинути байк і дати накаблук  :police:



[url=http:

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #132 : 05.05.2011, 21:26:38 »
я через цю банду ледь не поломав перекидку
ого то вже серйозно  *punisher*

Дописано : 05.05.2011, 21:29:41
біля текстильник це точно!!!!!!!  :'(
біля тої будки курка гриль тусуються серйозні песики (такі собі гопніки серед тварин) які любою ціною хочуть тобі відкусити ногу по саму жопу :laugh:
Ага то точно. Там один, самий більший, то певно їхній вожак!!! за мною летів аж до середини кільца того.... добре шо машин небуло на кільці, ато би навіть незнаю як, я би їм дорогу уступив.....
« Останнє редагування: 05.05.2011, 21:29:41 від Marik1986 »

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #133 : 05.05.2011, 21:39:35 »
А на базарі в після 18 то собаки бігають за всім, 35 км не домомагає,треба 40

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #134 : 05.05.2011, 23:01:49 »
...треба 40
Треба пневмат на них, чим більше разів ви від них втікаєте, тим більше запалу їм залишаєте на наступний раз!
 Для загалу:

       Пневматична зброя

     Це газобалонні пістолети й револьвери калібру 4,5 мм зі швидкістю польоту кулі до 150 м/с. Вони вільно продаються в магазинах України. Ця зброя вважається спортивною. Ви можете носити пневматичну зброю вітчизняного виробництва без будь-якого дозволу. Але про всяк випадок рекомендуємо зберігати вдома заводську упаковку та чек, який підтверджує її офіційне придбання.
      Її перевагами можна вважати:

– повну зовнішню схожість з бо-йовою зброєю (МР 654К – створений на основі пістолета Макарова та Walther РPК, який створений на основі відомого німецького пістолета Walther PP;

– дешеві боєприпаси: пачка куль (100 шт.) обійдеться в 3-5 грн., балончик, якого вистачить на 40 – 60 пострілів коштуватиме 5 грн.; – пневматична зброя може бути ефективним засобом самозахисту на відстані 10 – 15 метрів, якщо вести вогонь по відкритих частинах тіла;

Продаж інших засобів самозахисту суворо регламентується законодавством.

                                                                                 Інфо з сайту: http://airguns-if.at.ua

P.S.:   Бог створив людей різними, але містер Кольт урівняв їхні шанси.