Тема: Регулювання вилки, допоможіть розібратися  (Прочитано 9970 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ghost

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 01.04.2011, 09:58:38 »
на картинці шо ти кидав http://www.sportgen.ru/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=323&g2_GALLERYSID=38d57bc633df5a706beda45718026875 то елемент №4... тама тра ізоленти ліпити, але пошукай якусь пожоще, а не синю шо тянеться як пластилін...  треба її дето по 2 2-4 см полоски на кожен... якшо ноги не лізуть, знач забагато, якшо далі бовтаються то замало...

Обережно !!! викручувати кришки зверху, або хитрим ключем, або я хз як, бо воно пластикове і газовим ключем випотрошиш нафік... і не вздумай за круцьки вивертати...
дякую, я якраз і думаю де такий ключик знайти, а поки він знайдеться то ще десь пару тижнів певно накатаю)..
а 2-4 см це певно маловато буде, якщо це довжина полоски тільки, той цилінд весь тре промотати, і довжини ізоленти 4 см наврят вистачить, чи я щось тут не зрозумів?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 01.04.2011, 10:59:04 »
дякую, я якраз і думаю де такий ключик знайти, а поки він знайдеться то ще десь пару тижнів певно накатаю)..
а 2-4 см це певно маловато буде, якщо це довжина полоски тільки, той цилінд весь тре промотати, і довжини ізоленти 4 см наврят вистачить, чи я щось тут не зрозумів?
угу.. не вистачить.. тобі треба долі мм вибрати, тому і тра такий мааааенький кусок... зрештою... розбереш - побачиш по місцю скільки тра.

Offline Ghost

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 25.04.2011, 10:00:46 »
Собсно якось накінець зібрався я крутити ту вилку, в той день проїжджав мимо велошопа (майстерня також є) вирішив попитатися за ключиком. Побалакав з майстром, той каже, що не варто це робити, якщо і допоможе, то максимум на тижень-два, а з таким шатом можна їздити довго, вилка не розпадеться.... вот і рішив най буде все як є....