ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Наші Байки

<< < (5/16) > >>

Вован:
Привіт "Скажений пес". Давно вже тебе не чув. Все правильно ти кажеш, я з тобою згідний за комплектуху. Покищо руки не доходять свою описати. Але не забаром буде.

Erazel I-st:
А я чогось на стороні Могили. Мені пост Скаженного пса видався звичайним вихвалянням. А фото байків ми викладаємо щоб мати загальне уявлення хто на чому їздить(підвіс чи хаадтейл, КК чи ДХ). А вже всякі розписування комплектухи це лишнє .Так взагалі можна докотитися до описування марки резіни камер і марки сталі тормозних роторів.

Tiger:
Я на стороні Креатіва і Сказа.  Мені наприклад  фотка нічого не говорить крім загального вигляду.
А який толк з вигляду?  І так знаємо хто на чому катається (ну майже про всіх), в от обвіска вже краще говорить про рівень байка і його господара.
Просто опис мона було зробити компактніший :)

ROLLIN:
А чого взагалі незробити окремий розділ кодний робитьь сбі тему для свого байка там якраз норм буде.
А комплектацію треба писати може ти шось краще запропоуєш або сам попросиш продай мені свої 66

skaz:
Взагалі то на більшості форумів для байків є окремий розділ де кожен викладає свого в окремій темі.
Вихвалятись я не збирався (хоча є чим), а ти Еразель міг би й порадіти за мене - але тебе як справжнього українця просто дусить жаба  :). Як би ти не протупив конкретно ти теж вже б міг викласти і похвастатись новим байком (в купівлі якого я допомагав тобі як міг)                                                                                                                                                                                                                                       
За твоєю жєлєзною логікою - то краще не викладати фото,а писати

"Еразель-2підвіс-КК" -еконимиш місце і трафік, і все ясно 8)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version