ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Наші Байки

<< < (6/16) > >>

skaz:

--- Цитата: ROLLIN від 17.02.2008, 19:02:01 ---А чого взагалі незробити окремий розділ кодний робитьь сбі тему для свого байка там якраз норм буде.
А комплектацію треба писати може ти шось краще запропоуєш або сам попросиш продай мені свої 66

--- End quote ---

По-перше в мене не 66 - а 888, по-друге вони тобі не підійдуть, бо ти певно любиш крутити барспін, а по-трете - я їх не продаю

а 66 я десь бачив на сайтах, а за 66 і 888 можу попитати - якшо кому тре

Erazel I-st:
Ну то стоврюєм кожен по темі для свого байка. Я цілком серйозно, і будемо там все рорзписувати. А в цю тему кидати лише фото з мінімальним описом. Теми давайте будемо створювати в цьому розділі

spirit:

--- Цитата: erazel від 18.02.2008, 13:46:03 ---Ну то стоврюєм кожен по темі для свого байка. Я цілком серйозно, і будемо там все рорзписувати. А в цю тему кидати лише фото з мінімальним описом. Теми давайте будемо створювати в цьому розділі

--- End quote ---
Еразель схаменись, редагуй повідомлення поки не пізно, мені страшно уявити шо то буде, коли всі в цьому розділі постворюють теми про свої баки, замусорять нах, пожалій розділ. :nono:

ROLLIN:

--- Цитата: skaz від 18.02.2008, 12:56:40 ---
--- Цитата: ROLLIN від 17.02.2008, 19:02:01 --- А комплектацію треба писати може ти шось краще запропоуєш або сам попросиш продай мені свої 66

--- End quote ---

По-перше в мене не 66 - а 888, по-друге вони тобі не підійдуть, бо ти певно любиш крутити барспін, а по-трете - я їх не продаю

а 66 я десь бачив на сайтах, а за 66 і 888 можу попитати - якшо кому тре

--- End quote ---
По перше будь простішим ,бо ти трохи є хвалькувати,як вже зауважили деякі люди
 По 2: Я говорив не про тебе, а тим більше не про твою вилкуи,шо ТИ думаєш я не розрізняю де 66  аде 888? Бугага-га....
 По3: вони мені підійшли б , це раз ,а два я маю ТОТЕМА_180мм на якому теж  з такою легкістю кручу барспіни!
 по4:Не продавай , а катай краще. і викладай фото з покатух. ;)

ROLLIN:
  Взяв Тотема - оргазмікум просто один...
Зважив байк -19.0кг
 
  От така комплектуха на початку грудня

  Теперішній час з Тотемом

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version