Голосування

ви би клеїли наклейки після кожної покотеньки з вказанням напр. назви і кілометражу?

так, але жалко портити ровер
5 (14.3%)
так
10 (28.6%)
ні
9 (25.7%)
Не поняв
0 (0%)
Маячня!
11 (31.4%)

Всього голосів: 35

Тема: чи варто покотеньки, імпрези і забави позначати на ровері?  (Прочитано 7456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 27.05.2010, 19:55:03 »
поступила пропозиція дублювати наклейки значками, але в середньому 1 значок вартує 3-5 грн. тобто значки дублюються за свій рахунок, крім акцій з членськими внесками, там вартість буде включена.

видаватись наклейки/значки повинні ТІЛЬКИ за анонсовані покотеньки... анонсовані в короткометражках не рахуються.

П.С. В голосуванні існує можливість змінити думку.

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 12.06.2010, 12:09:02 »
ух ти... :)
ідея класна...))
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 05.08.2010, 16:54:24 »
Певно дехто з форуму скоро буде обвішаний значками не гірше Брєжнєва.

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 05.08.2010, 19:26:25 »
ну то треба тік декілька зробити,так багато аж не треба...))
думаю 10 видів хватає..
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #19 : 06.08.2010, 10:43:53 »
Тепер тіки починаю розуміти для чого в світі потрібні всілякі олімпійські комітети, кваліфікаційні комісії і різні наземні канцелярії - для менеджементу: класифікації, систематизації і обліку всякий рожевих фішок, штучок, пуцьок з гардеробу Барбі і Кена.

Далі тіки критика, ніякого конструктиву:


Значки за 3 гривні  - це якраз і є така "паперова" відзнака, яких еразел собі неодмінно зі своєю дитячою безпосередністю наклепає три тисячі штук ).

На памяті з таких прибамбасів памятаю лише "Шприхаті кілометри" учасникам квесту (і це зрозуміло, це був перший вдало проведений масовий квест!) ну і наклейки - як засіб ідентифікації в межах спільноти велосипедистів нашого міста.

Поставити на конвеєр такі добрі почини - це по-перше безвідповідально - бо як я вже казав - потрібна КК, яка б слугувала дозвільним комітетом і могла визначити вартісність тої чи іншої події і доцільність її "увіковічнення" на значку, а по-друге - це по дитячому: бо ініціативи "зачинщиків" вистачить максимум на дві три партії значків. Я таке бачив не раз )).

В результаті - значки не будуть мати ні єдиного дизайну (дотримання бренд-бучних стилів, якшо вони навіть і є - часто необов'язкове, а ше частіше - неможливе в свідомості пересічного шприхаля), ні якої б то не було цінності, навіть колекційної для Славка (Xlibes), ні ідентифікаційної значимості .

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 06.08.2010, 11:43:01 »
Ромку, іди в зад. Чого це я зразу наклепаю собі багато штук? Ти колись бачив щоб я присвоював собі несвої заслуги? А якщо я вже здобув щось то приховувати цього не намірений.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #21 : 06.08.2010, 12:01:47 »
Та клей собі що хочеш. Ромко висловив очевидні застереження, підозрюю, що спеціально для тебе, бо ти якось важко сприймаєш очевидні речі. Підозрюю, щоб ти усвідомив, що тобі хочуть розтлумачити, потрібно буде попередній допис продублювати 3 рази.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #22 : 06.08.2010, 22:10:01 »
може я навіть ненавмисно підсвідомо написав еразел з малої букви в свому пості, начебто підресллючи символічність і збірність обраного ніка ). Просто я тут більше нікого з активних шприхалів не знаю так як тебе, а реквізити з шприхатих покотеньок - номер і значок Шприхатих кілометрів бачив тільки у тебе. Так шо, Сергію, не кіпішуй - тебе ніхто не ґанить - ти ж пам'ятник :) .

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 06.08.2010, 23:46:19 »
....а реквізити з шприхатих покотеньок - номер і значок Шприхатих кілометрів бачив тільки у тебе.
Е-е-е-е-!!! В той день як роздали значки "шприхаті кілометри",  я свій завішав в Андрійця в Червоному... його й зараз там можна бачити  8)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 07.08.2010, 22:34:00 »
Ну бо інші десь провтикалі ті значки, а мені дорогий мені як пам'ять, тому й ношуся з ним. У мене вон навіть дома зберігаються номерки з тих шприхатих кілометрів  :).
 Просто не треба робити з мене папуаса обвішаного всякими значками. Я почуття стилю все ж маю. І всякі значки це для мене скоріше не прикраса а спогад і нагадування про те де я вже встиг відмітитися  :), щост на зразок медальних планок  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 07.08.2010, 22:39:38 »
Я почуття стилю все ж маю.

 :D :D :D :D :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "