Тема: Вже справжня зима  (Прочитано 3701 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« : 17.12.2007, 13:22:50 »
Так, продовжую засмічувати ефір Шприхи своїми пусто-порожніми теревенями.

В неділю - 16 грудня 2007 року - відбулася скромна покотенька.
Можливо, коли врахувати погодні умови і кількість учасників, то взагалі жалюгідна, або не зовсім вже й така скромна.
Тим не менш, мені бракувало 18 км на одометрі до заповітного числа 1800 км, тому я на протязі 1 години і 5 хвилин крутив педалі, намотував кілометри як по місту так і за містом, поки не досягнув бажаного показника - 18,7 км.
Середня швидкість при цьому склала 18,3 км/год.

По сильних горбах і спусках я не наважувався спускатися, тому доїхав від свого під"їзду до Гаїв Шевченківських, оминув їх трохи і поїхав у напрямку Лозової. Але до означеного пункту я не доїхав, бо половина відстані у 18 км була подолана, тому зробив маленьку фотосесію і повернувся назад.

Що цікаво, ніколи не катався я раніше по снігу і з температурою -4°С. Дивно було відчути і побачити як мої тонюсінькі колеса котилися по снігу. Незважаючи на налипання снігу на колеса пробуксовувань помічено не було. Правда я їхав акуратно, тримаючи рівно руля, і без різких поворотів. По дорозі бачив як занесло на поворотах 2 автомобілі із розворотом майже у повні 180°. Так що я падати цього разу зовсім не хотів.

Та було кілька небезпечних моментів. Але я залишався у сідлі.

Приємним моментом було й те, що велосипед, одяг і взуття виявилися сухими і чистими після покотеньки. Хоча велосипед і довелося трохи протерти.

Тут кілька світлин:

http://picasaweb.google.com/xlibes/12152007_Pokarushka_alone

Приєднуюся до побажань пана Erazel'a побачити більше шприхалів на колесах і на снігу...
Так тримати :).
« Останнє редагування: 13.03.2009, 23:08:26 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 17.12.2007, 15:34:26 »
О, і ти теж вчора катав. Значить не один я із шприхалів катаюсь взимку. Ти не один, 1+1!
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 17.12.2007, 15:52:37 »
О, і ти теж вчора катав. Значить не один я із шприхалів катаюсь взимку. Ти не один, 1+1!
я тебе вчора бачив, Гиразел. ти також не один катався:) вас було 3:)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 18.12.2007, 09:51:20 »
Ну так. Правда ІЗ ШПРИХАЛІВ один. Хоча ні, брешу. Сергій теж деколи пише тут. Значить все таки шприхалів було 2  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.