Голосування

У мене  велосипед ТРЕК

так
14 (34.1%)
скоро буде
3 (7.3%)
ні
24 (58.5%)

Всього голосів: 41

Тема: Трекові холівари  (Прочитано 54773 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #165 : 24.04.2010, 16:40:02 »
... але блін, чому люди обсирають треки за 400 баксів, їздячи на роверах іншої марки доларів за 800, чи взагалі на зібраному барахлі? з точки зору статистики, шо 400 шо 800 - однаково далеко від Фуелів і Мадони

тому шо наприклад я за 800 складу ровера який, якби звався треком, то вартував би 2000...  наприклад 6700 WSD 1200ф (1950 баків + доставка/розтаможка) на офсайті... по обвісу +- моя карера... ВОТ І ОБСИРАЮ!!!

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #166 : 24.04.2010, 17:00:23 »
______________________________15%коментарів в цій темі________________________________________________

Дописано : [time]24.Кві.2010, 17:02:15[/time]
з цього моменту армія кулібіних-барахольщиків-самодєлкіних іде  однією дорогою, а армія понторезів-лохів, що переплачують за бренд-людей, котрі хочуть мати достойну річ, просто заплативши гроші, а не крутити гайки - іншою.

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #167 : 24.04.2010, 18:10:11 »
І чого ви одне без одного варті? :) Де б бралися бренди(бодай трохи хороші) без кулібіних-самодєлкіних? І яке в останніх майбутнє без лохів-понтрєзів?

Offline ZlyiGamer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • матрасник
    • Перегляд профілю
« Reply #168 : 24.04.2010, 19:40:10 »
Обґрунтую чого трек 4300 рулить для мене:
дивимся опис трек 6700 (не назвеш бюджетною моделькою, ага):
Frame     Alpha Black Aluminum w/semi-integrated head tube, twin taper down tube w/integrated gusset, formed top tube, wishbone seatstay, forged dropouts w/rack and fender mounts, replaceable derailleur hanger

і 4300:
Alpha Black Aluminum w/semi-integrated head tube, formed down tube w/integrated gusset, formed top tube, monostay seatstay, forged dropouts w/rack and fender mounts, replaceable derailleur hanger

Як бачимо, рама бюджетного 4300 не далеко втекла. А для мене велик це в першу чергу рама. І в першу чергу мені важливо шоб з моєю недитячою вагою після невдалого баніка об бордюр на скласти дропаути чи погнути пера. Система по мірі зносу поміняється на ЛХ, обода і переклюки теж на шось більш варте уваги, палки ніби більш-менш. Просто мені приспічило велик "вже і зараз", і аж ніяк не хотілося складати гроші на шось з шостої серії.
ВОНА працює! ВОНА - це RST Gila TnL.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #169 : 24.04.2010, 19:46:54 »
Та я тут нічого від початку не доводив і не аргументував.
І не збираюся. А просто закрив тему, бо дістав флуд.
Ну і поставив уявну крапку при цьому.

Але продовжуйте собі далі, як сильно хочеться.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #170 : 24.04.2010, 21:18:48 »
суть холівара в тому шо виграти його ніззя...

трабль в тому шо їх багато... НО!!! то не треки... то пародії... де в нас хтось бачив  Fuel, Madone, XO, Remedy, Scratch, Session, Equinox, 6,8,9 Series? да я не спорю трек рулить... но не тим гівном шо в нас зливають бо ніхто ТАКИХ треків та не признає...

трек рулить, але ж плін рулять і інші... спеш, жаянт, меріда... просто в трека більше сортів говна є шоб нам продавати...
+1
оце так тема, якби в ровер байку продавали не треки, а меріди була би аналогічна тема про них
GO HARD OR GO HOME!

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #171 : 24.04.2010, 22:25:36 »
+1
оце так тема, якби в ровер байку продавали не треки, а меріди була би аналогічна тема про них
там продають і меріди, і бергамонти, і команчі. але народ чомусь найбільше купує Треки

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #172 : 24.04.2010, 23:06:10 »
там продають і меріди, і бергамонти, і команчі. але народ чомусь найбільше купує Треки
цікаво чому...
я не дуже знайомий з асортиментом рб, так само як з даною категорією велосипедів, та в цілому трек на рівень вище цих кантор, якби був вибір спешів, джаїнтів, скотів..., то картина мала би інакший вигляд
тема тупа сама по собі, не шарю її змісту, типу ви доказуєте шо трек в Тернополі попса? і толку з того? більшість власників велосипедів в нас вибирали їх з "багатого" тернопільського асортименту, тобто або купляєш невміняєму шнягу на базарі, або шось краще в рб, більшість народу просто катаються по парках для чого їм вистачає їхніх байків і при такому стилі їзди зауважити якусь різницю між транспортом важко- кожен аналогічний велосипед справлявся би з поставленою задачею
GO HARD OR GO HOME!

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #173 : 25.04.2010, 00:20:24 »
прекрасно, во холівар пішов :D

Дописано : [time]25.Кві.2010, 00:23:09[/time]

Як бачимо, рама бюджетного 4300 не далеко втекла. А для мене велик це в першу чергу рама. І в першу чергу мені важливо шоб з моєю недитячою вагою після невдалого баніка об бордюр на скласти дропаути чи погнути пера. Система по мірі зносу поміняється на ЛХ, обода і переклюки теж на шось більш варте уваги, палки ніби більш-менш. Просто мені приспічило велик "вже і зараз", і аж ніяк не хотілося складати гроші на шось з шостої серії.

з катанням по місту постраждають максимум обода, а не рама.

Дописано : 25.04.2010, 00:29:03
суть холівара в тому шо виграти його ніззя...

трабль в тому шо їх багато... НО!!! то не треки... то пародії... де в нас хтось бачив  Fuel, Madone, XO, Remedy, Scratch, Session, Equinox, 6,8,9 Series? да я не спорю трек рулить... но не тим гівном шо в нас зливають бо ніхто ТАКИХ треків та не признає...

трек рулить, але ж плін рулять і інші... спеш, жаянт, меріда... просто в трека більше сортів говна є шоб нам продавати...

+1 . Початкового рівня ровери всіх виробників майже одинакові і відрізняються конструкцією рами, а катаючи по місту або матрас ніяк не можна сказати про перевагу якогось виробника.
« Останнє редагування: 25.04.2010, 00:29:03 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #174 : 25.04.2010, 00:34:36 »
+1 . Початкового рівня ровери всіх виробників майже одинакові і відрізняються конструкцією рами, а катаючи по місту або матрас ніяк не можна сказати про перевагу якогось виробника.
прекрасно. але якраз від конструкції рами багато чого також залежить. полазь по форумах, почитай відгуки людей, котрі вибирали собі велосипеди по магазинах і тестували їх - одні ровери "катять", а інші незручні.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #175 : 25.04.2010, 00:42:36 »
прекрасно. але якраз від конструкції рами багато чого також залежить. полазь по форумах, почитай відгуки людей, котрі вибирали собі велосипеди по магазинах і тестували їх - одні ровери "катять", а інші незручні.

згоден, але то не основна перевага МТБ, "катіть" маюТ гібриди, і сліки. Зручність - то розмір рами, висота сідушки, руля, довжина і підйом виноса. а решта "рішають" компоненти.

 
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #176 : 25.04.2010, 00:52:16 »
якраз компоненти - то "наживне" у велосипеді. а база - рама, її зручність, форма, накатистість, міцність, пружність - то основне. як капці - ніби дорогі, і шкіра крокодиляча, і марка брендова, і підошва крута - але натирають і незручні. нафіга переплачувати за "Джеокси" чи "Кларкси" якшо на ринку схожі капці дешевші?)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #177 : 25.04.2010, 01:26:46 »
якраз компоненти - то "наживне" у велосипеді. а база - рама, її зручність, форма, накатистість, міцність, пружність - то основне. як капці - ніби дорогі, і шкіра крокодиляча, і марка брендова, і підошва крута - але натирають і незручні. нафіга переплачувати за "Джеокси" чи "Кларкси" якшо на ринку схожі капці дешевші?)

ціна рами в таких, максимум 100 ує, про які з перелічених властивостей можна говорити
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #178 : 25.04.2010, 11:58:28 »
ціна рами в таких, максимум 100 ує, про які з перелічених властивостей можна говорити
та шо ти сперчаєшся, спробуй сам сісти на Бергамонт, команч, джаянт, трек або гарі фішер з однієї цінової категорії і з однаковим обвісом -і ти сам відчуєш як по своєму "котить" кожен велосипед

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #179 : 25.04.2010, 11:59:30 »

хорош?