EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Поролонова яма

<< < (19/32) > >>

spirit:
та ти шо, де дружба, а де берзовиця

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 20.02.2010, 17:12:50 ---20 км славку, 20 км. І якщо щоб проїхатися це відстань невелика, то щоб добратися до "тем" то відстань чималенька. ЯЧкщо це звісно той міст що я думаю, є там один  біля "Дружби якщо їхати в обїзд микулинців."

--- End quote ---
не так... на гібриді чи кантрінику можна і поїхати, а от на бемі туда не доїдеш просто... а якшо то той міст шо ти подумав, то офіційно фіг ти там построїшся... та дорога "законсервована", то якраз вона мала біти обїздом, просто бабло си скінчило...

бде погода поїду по промзоні покатаюсь... здається там багато цікавого можна найти...
Дописано : 20.02.2010, 17:18:47
--- Цитата: spirit від 20.02.2010, 17:17:37 ---та ти шо, де дружба, а де берзовиця

--- End quote ---
село дружба... :D

spirit:
Тед мочиш, а я то думав шо в нас на дружбі є дорога в обїзд микулинців :laugh:

Erazel I-st:


Славку, оцей міст шолі?
Для того щоб уявити відстань туда подивіться на розмір тернопільського озера на фото

ROLLIN:
Та вишо Хто туда на бемах доїде Чи навіть на цих роверах без сідла.

є міст  як їхати на Епіцентр,потім як на Білу і біля політеху -там більш меньш реальні місця для спотів.
Але щоб там дозволили парк поставити ,то тре мати  1. Спортивну організацію,саттут і блабалабла
                                                                           2. і дозвіл міської ради  пожежних ну кароч органів ,що стоять вище.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version