EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Поролонова яма

<< < (18/32) > >>

Erazel I-st:
Поки що нетреба. Я так поняв РолІн десь поролон нарив. І зараз займається питаням де його розмістити.

spirit:

--- Цитата: teodor4ik від 17.02.2010, 16:22:48 ---як успіхи в побудові? майстра з сокирою не тра? можу помогти з сваркою...

--- End quote ---
приміщення... впринципі якшо ти маєш якусь майстерню де можна би було зробити виліт і де він би тобі не мішав деякий час то можна би було цим зайнятись поки інакші питання вирішуються


--- Цитата: Vadila від 17.02.2010, 17:21:14 ---а ше можна мішки з соломою.Чи ні?

--- End quote ---
дякуєм та не треба, корови ше не купили :D

Vadila:

дякуєм та не треба, корови ше не купили :D
[/quote]




купуйте корову,це вигідно,припнете її і хай з трамплінів траву пожирає

Cyrax:
Вчора з Ігорем(Огурцом) вечором вийшли побалакати, пивця попити... Тай надумали ось таку річ:
У багатьох містах СНГ, де є скейт-бмх майданчики, в 70% вони знаходяться під мостами!!! Так як мало хто із мтб-бемо-скейто спільноти має можливість наймати приміщення чи склад.
От і Ігор дав непогану ідейку. Десь біля Березовиці є достатньо, по його словам, великий міст для вело площадки (і бетонні виїзди під нахилом само-собою є:)), під яким вже біля 5 років закрита дорога і ніхто із автомобілістів там не їздить, бо провели дорогу в об'їзд. Так от, весною коли підсохне, можна буде згасати туди і глянути. Якщо місце достатньо хороше, то буде можливість збудувати новий майданчик 8)

Erazel I-st:
20 км славку, 20 км. І якщо щоб проїхатися це відстань невелика, то щоб добратися до "тем" то відстань чималенька. ЯЧкщо це звісно той міст що я думаю, є там один  біля "Дружби якщо їхати в обїзд микулинців."

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version