Мандрівки > Майбутні

Невелика поїздка

<< < (6/6)

Erazel I-st:
Таки ДА. БУли тільки Дедал та Зомбі. Я от пожалів шо не приїхав на півгодини раніше. ПОки Сашка купався. Так би взяв і освятив воду в тернопільскому озері. І Зомбі мав би великий екстрім від плавання у освяченій воді ;D. А на рахунок того шо я пропав у Білій, та я ж казаів шо їду в Білу по справах. Тому я не відстав, а звернув в глиб заковиристих вулиць Білої.
 А поїздка таки мала змогу відбутися. Я в обід витягнув таки ТАйгера проїхатися. Але як тільки ми виїхали за Білу він  сказав шо вітер занадто сильний для нього, і взагалі холодно. І поїхав додому. Я проїхався з ним до Тернополя і відправився мучити колеса один. Так шо вчора зхалявили всі. Боягузи. В сонячну тиху погоду кататися може кожен. А от як тільки вітер і холод то чогось у всіх одразу гонору меншає, лапки склдаються, хвости піджимаються і всі сидять вдома, боячись висунути носа на вулицю.

udav:

--- Цитата: erazel від 22.04.2007, 10:17:47 ---Так шо вчора зхалявили всі. Боягузи. В сонячну тиху погоду кататися може кожен. А от як тільки вітер і холод то чогось у всіх одразу гонору меншає, лапки склдаються, хвости піджимаються і всі сидять вдома, боячись висунути носа на вулицю.

--- End quote ---
тут ти не повністю правий, я підірвався в 6.20 ранку щоб встигнути на автобус до Тернополя, рюкзак вже був зпакований, запасна батарея для мобілки заряджена, одяг готовий, холодний чай і канапка на сніданок ще чекали з вечора, 14 хвилин і я в повному бойовому виходжу на балкон за БЕГЕМОТОМ і тут облом колесо пробите після вчорашнього катання а запасної камери нема і до автобуса 11 хв. - 5хв. на дорогу. абідна да? а ти кажеш "Боягузи"

Erazel I-st:
Дійсно обідно. Якби ти був, Серг, то нас було би троє. А три це вже компанія. І можна було б кудась рулити. Ех, дійсно обідно.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version