Мандрівки > Майбутні

Невелика поїздка

(1/6) > >>

Erazel I-st:
Так як у нас зявилось занадто багато "інвалідів" і новачків то може влаштуємо якусь НЕВЕЛИЧКУ поїздку на кілометрів 40-60? А то незнаю чи всі одразу потянуть 80-110 км. Он СімСамураїв ще тільки починає їздити, Славко хоче повертатися до нас(а багато йому їздити неможна), Ульяна приєдналась, теж неварто кидати дівчину грудьми на амбразуру "сотника", Тайгер відходить після  зимового застою, може ще приєднаються пару людей. Давайте зробимо якусь поїздку навколо Тернополя. Наприклад Тернопіль-Глибочок-Курівці-Івачів-Збараж-Тернопіль.Кілометрів 60 вийде. І майже неубде насиченого руху машин, так як маршрут буде пролягати по дорогах районного значення.

Zombie [Coffe]:
не підходить, бо без поїзда. а без поїзда не рахується.

Erazel I-st:
Сашка, ти заіпав. Я цілком серйозно пропоную. А ти знову впадаєш в дитинство. Краще б щосб по суті написав. наприклад запропонував свій маршрут, якшо знаєш оптимальніший.

Tiger:
Zombie [Coffe]
Ну нащо ти доводиш нещасного Еразела.

Відносно Тайгера.  Я відновлююсь не тільки від застою, а й готуюсь до змагань які скоро будуть - організм просто відвик від сильного навантаження.

Віталько:

--- Цитата: Zombie [Coffe] від 17.04.2007, 14:01:46 ---не підходить, бо без поїзда. а без поїзда не рахується.

--- End quote ---

ЗАБАНИТИ ЙОГО!!!  ;)

На рахунок того шо Вєталь.
Мені пофік куда аби їхати і до вечора (мені тре темноту для тестування фонарика  :)), я за то шоб кудась інакше як в збараж, я там вже був, ніінцірєсна другий раз:)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version