Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пиятика

<< < (3/6) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 15.11.2009, 07:51:27 ---Фу! Срам, глупота. Нетверезий велосипедист майже = мертвий велосипедист! Постирайте, постирайте ці сороміцькі фотки!!!  :police:

--- End quote ---

а самокатчик?

wuwuzange:

--- Цитата: xlibes від 15.11.2009, 00:47:10 ---Куди дивиться адміністрація і модератори розділу? Що за назва теми?
Скидається на пропаганду нездорового способу життя, чого ми насправді не прагнули робити.

Сергію, що ти хотів показати своїми знимками?
Моє єство обурене...


--- End quote ---


--- Цитата: Vintage від 15.11.2009, 07:51:27 ---Фу! Срам, глупота. Нетверезий велосипедист майже = мертвий велосипедист! Постирайте, постирайте ці сороміцькі фотки!!!  :police:

--- End quote ---

о, дєвочки в студію!!!
Не будьте МЯМЛЯМИ!
хто хотів  - той їхав, кому не подобається такий спосіб проведення вільного часу - нехай дальше гріє дупу вдома.
Що поганого, коли випити трохи пива до ковбаси, в лісі біля вогню?
Вінтаж, а ти маєш матеріал для нового опитування. наприклад, залежність випитого пива від того хто поїхав в побухеньку... Вже маєш 4 респондента...

Erazel I-st:
Провокація удалась. Як і думалось у нас пів форума всяких ханжів. Сумно товариші, сумно.

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 15.11.2009, 10:47:11 ---Провокація удалась. Як і думалось у нас пів форума всяких ханжів. Сумно товариші, сумно.

--- End quote ---
їм сумно... нам нормально... заміть шо навіть втрата 1го ровера не сказалась на настрої, а навпаки його підняла... правда ноги болять шотопесец

реально зара без мін. прогріва кататись тяжко і холодно...

--- Цитата: Vintage від 15.11.2009, 07:51:27 ---Нетверезий велосипедист майже = мертвий велосипедист!

--- End quote ---
тут я за... а де пяних видів? літр пива на морозі під класну закуску... від того не понесе...

але толпа веселих роверистів(самокатчиків) вночі, без світла, по калабаням, ямам та болотам.... то таки весело

xlibes:
До чого тут ханжі і мямлі?
Справа не в тому хто був чи не був.
А в тому, що ви тут вихваляєте на своїх знимках.

Просто щоб хтіти займатися пиятикою чи ще чим завгодно не обов"язково тут реєструватися.
Це можна робити без афішування на велофорумі. Не зовсім ясно як такий рід діяльності в"яжеться із велотематикою.

То, власне, така моя думка.
Звісно я можу помилятися.
Але чось прикро.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version