Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пиятика

<< < (4/6) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: xlibes від 15.11.2009, 12:03:48 ---
Просто щоб хтіти займатися пиятикою чи ще чим завгодно не обов"язково тут реєструватися.
Це можна робити без афішування на велофорумі. Не зовсім ясно як такий рід діяльності в"яжеться із велотематикою.

--- End quote ---

може то і збіг але саме зара реєструються 4 гостей... шось їх тай зацікавило...

Erazel I-st:

--- Цитата: xlibes від 15.11.2009, 12:03:48 ---До чого тут ханжі і мямлі?
Справа не в тому хто був чи не був.
А в тому, що ви тут вихваляєте на своїх знимках.

Просто щоб хтіти займатися пиятикою чи ще чим завгодно не обов"язково тут реєструватися.
Це можна робити без афішування на велофорумі. Не зовсім ясно як такий рід діяльності в"яжеться із велотематикою.

То, власне, така моя думка.
Звісно я можу помилятися.
Але чось прикро.

--- End quote ---
Ми не вихваляємось, ми просто собі устроїли таку собі "анти антиалкогольну акцію" Рішили трішки познущатися з рафінованості загального настрою тем про поїздки. І устроїли провокацію. Після поїздки сіли собі відпочити біля вогню, поболтати і розслабитися. І спеціально зробили пару фото з акцентом на алкоголі щоб позлити окремих форумчан. Як бачимо акція вдалась. Або ж просто зараз почалась сезонна криза з почуттям гумору в окремих індивідів.

xlibes:
Провокації і гумор, то одне, а загальна тенденція не радує.

Vintage:
Пиво - робить диво, а горівка - чудеса! І це, далеко не про високі фізичні та моральні якості, особливо для велосипедистів. Срамота!

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 15.11.2009, 20:39:33 ---Пиво - робить диво, а горівка - чудеса! І це, далеко не про високі фізичні та моральні якості, особливо для велосипедистів. Срамота!

--- End quote ---
ше 1 трезвеннік... тйьху.... *tramplin_m**tramplin_m**tramplin_m**tramplin_m**tramplin_m*

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version