Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

РОвером в Поїзді Шепетівка-Франківськ

<< < (4/6) > >>

Віталько:

--- Цитата: Yanek від 12.05.2009, 13:50:21 ---
"Ніхрена. Хіба шо хтось перерізав різьбу в шаитунах (шо малоймовірно). Це ж ідіотизм - шоб педалі відкручувались за рухом."
- А чо, просто тре було б часом прокручувати пару разів назад, щоб педалі на місце дойшли


--- End quote ---

Це позбавлене всякої логіки :). Хіба шо ровер жидівський якийсь

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 12.05.2009, 13:50:21 ---В мене було, що по дорозі шатун з педаллю відпав.

--- End quote ---

о... а скыльки в мене раз таке було... сначала педалі з різьби вилітали... приварив... потім шатуни почали відлітати.... приварив... рекордно відлетів шатун разом з зіркою і куском оськи... і шо?... правильно!!! приварив... такшо од педалі до педалі був моноліт... тоді відпадати перестали...

Yanek:

--- Цитата: teodor4ik від 12.05.2009, 14:23:19 ---о... а скыльки в мене раз таке було... сначала педалі з різьби вилітали... приварив... потім шатуни почали відлітати.... приварив... рекордно відлетів шатун разом з зіркою і куском оськи... і шо?... правильно!!! приварив... такшо од педалі до педалі був моноліт... тоді відпадати перестали...

--- End quote ---

ого. добре що ти ще до руля не добрався.:))
а то б і його зробив монолітним з рамою - то їздив би тільки вперьод!
а фіналом зварювальної манії могло б стати зварювання шаріків в підшипниках-щоб не шуміли, і приварювання себе самого до ровера */\*

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 12.05.2009, 14:44:50 ---ого. добре що ти ще до руля не добрався.:))
а то б і його зробив монолітним з рамою - то їздив би тільки вперьод!
а фіналом зварювальної манії могло б стати зварювання шаріків в підшипниках-щоб не шуміли, і приварювання себе самого до ровера */\*

--- End quote ---
ти того ровера не бачив... раму варив не раз... а вот в передньому колесі таки замість шариків стояли пластикові втулки...
а саме дурне... шо його ВКРАЛИ... жалко мені ту людину...

Andrizzio:
ви задрали вже - таке точно треба терти  ;D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version