Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

РОвером в Поїзді Шепетівка-Франківськ

<< < (3/6) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Віталько від 12.05.2009, 11:22:01 ---Щодо педаль - кожна відкручується в інший бік

--- End quote ---

причому кожна проти руху педалі, шоб на ходу не відлетіла...

Yanek:

--- Цитата: teodor4ik від 12.05.2009, 11:26:05 ---причому кожна проти руху педалі, шоб на ходу не відлетіла...

--- End quote ---

ну і я так вічно вважав!
але з попередніх дописів я склав уяву, що деякі моделі педалей відкручуються по ходу руху педалі!

Тему в флуд!

Віталько:
Ніхрена. Хіба шо хтось перерізав різьбу в шаитунах (шо малоймовірно). Це ж ідіотизм - шоб педалі відкручувались за рухом.

teodor4ik:

--- Цитата: Віталько від 12.05.2009, 12:32:57 ---Ніхрена. Хіба шо хтось перерізав різьбу в шаитунах (шо малоймовірно). Це ж ідіотизм - шоб педалі відкручувались за рухом.

--- End quote ---

зато ж як весело... їдеш їдеш... хряпсь... а педалів нема... добре шо тормоза не як в України, а на ручках...

Yanek:
В мене було, що по дорозі шатун з педаллю відпав. Причом я не зразу догнав що сталося. відчуття такі, ніби просто нога з педалі зіскочила, а потім звуки такі "калать-калать-калать" позаду.
Вияснилося що шатун тріс наполовину - певне десь гепнув його.


"Ніхрена. Хіба шо хтось перерізав різьбу в шаитунах (шо малоймовірно). Це ж ідіотизм - шоб педалі відкручувались за рухом."
- А чо, просто тре було б часом прокручувати пару разів назад, щоб педалі на місце дойшли

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version